Nagu olümpiavõitja

0.0 0 tagasisidet

Nagu olümpiavõitja


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

69,00 €

69,00 €

Kirjeldus

Kuputeraapia on väga tõhus mitmete terviseprobleemide raviks

Kuputeraapia eesmärgiks on energia ka vere liikumise soodustamine Qi kanalites ning väliste patogeenide ehk haigustekitajate eemaldamine. Kuputeraapiat saab edukalt kasutada erinevate valude raviks: kaela- ja seljavalu, liigesevalu, pingest tingitud peavalu, külmetushaiguste raviks. Kuputeraapia koosneb massaažist ja kuppude pealepanekust. Nahale jäävad punakad ringid, mis kaovad mõne päeva või nädala pärast, olenevalt probleemist.

Tervisesalong YIN YANG on esimene terviklik Hiina meditsiini keskus Eestis, mis pakub massaaže, kehahooldusi, terviseteadmisi ja -tooteid. Erinevalt Lääne meditsiinist lähtub Hiina ravikunst haiguste ennetamisest ja suunab ravi tervise üldisele tugevdamisele, mitte üksnes haige koha ravimisele. Juba aastatuhandeid on oma osa olnud nii akupunktuuril, ravimtaimedel kui massaažil.

Mida kingitus sisaldab? 1-tunnist kuputeraapia seanssi, 15-minutilist peamassaaži (vastavalt soovile-kas õliga või ilma). Peale massaaži saab nautida lõõgastavat teed

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded

Kestus

1 tund 15 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajallik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Tervisesalong YIN YANG

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta