Valikuga kinkekaart

Nagu olümpiavõitja

Nagu olümpiavõitja


Tallinn
1 In.

69 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
69 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Kuputeraapia on väga tõhus mitmete terviseprobleemide raviks

Kuputeraapia eesmärgiks on energia ka vere liikumise soodustamine Qi kanalites ning väliste patogeenide ehk haigustekitajate eemaldamine. Kuputeraapiat saab edukalt kasutada erinevate valude raviks: kaela- ja seljavalu, liigesevalu, pingest tingitud peavalu, külmetushaiguste raviks. Kuputeraapia koosneb massaažist ja kuppude pealepanekust. Nahale jäävad punakad ringid, mis kaovad mõne päeva või nädala pärast, olenevalt probleemist.

Tervisesalong YIN YANG on esimene terviklik Hiina meditsiini keskus Eestis, mis pakub massaaže, kehahooldusi, terviseteadmisi ja -tooteid. Erinevalt Lääne meditsiinist lähtub Hiina ravikunst haiguste ennetamisest ja suunab ravi tervise üldisele tugevdamisele, mitte üksnes haige koha ravimisele. Juba aastatuhandeid on oma osa olnud nii akupunktuuril, ravimtaimedel kui massaažil.

Mida kingitus sisaldab? 1-tunnist kuputeraapia seanssi, 15-minutilist peamassaaži (vastavalt soovile-kas õliga või ilma). Peale massaaži saab nautida lõõgastavat teed

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded

Kestus

1 tund 15 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajallik eelnev broneerimine.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta