Maagiline heaolupakett “Sinu sära ja elujõud”

0.0 0 tagasisidet

Maagiline heaolupakett “Sinu sära ja elujõud”


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

165,00 €

165,00 €

Kirjeldus

Heaolupakett “Sinu sära ja elujõud” on kõik, mida vajad, et teha endas restart ja laadida end uue värskuse, inspiratsiooni ja rahutundega

Access Bars® - vabastab mõttemürast, ärevusest ja pingetest

Access Bars® on 32 punkti peapiirkonnas, mille õrnal puudutamisel vabaneb ajju ja kehasse kogunenud stress, pinged, negatiivsed emotsioonid, piiravad uskumused, valu, hirmud jpm. Seanss puhastab üleliigsest mõttemürast ja vabastab Sind uskumuste ja piirangute koormast, luues ruumi teadlikkusele, kohalolule, sügavale lõõgastumisele, uutele võimalustele ja suurenenud heaolule. See on uskumatult hoolitsev, ent võimas energeetiline kehaprotsess, mis hakkab vabastama piiranguid kõikidest su elu aspektidest ilma sinupoolsete pingutusteta.
Seansi järgselt tunned end lõdvestunult ja puhanuna - justkui oleksid kogenud suurepärast massaaži, kuid see on midagi veel enamat.
See õrn mitteinvasiivne meetod suudab vabastada nii füüsilisi kui ka vaimseid kehasse salvestatud blokeeringuid ja loob suuremat kergust sinu elu erinevates valdkondades.
Vabasta oma keha stressist ja sinu keha tänab sind uue tegutsemisenergia, kerguse ja elurõõmuga.

Access energetic Facelift® - laeb Sind vitaalsuse, loovuse ja elurõõmuga

Access Facelift® on dünaamiline, kuid samas õrn kehaprotsess, mis süvendab ja kiirendab keha loomulikku tervenemisvõimet, luues muutusi rakutasandil. See taastab, elavdab, noorendab ning väestab sind ja su keha. See on suurepärane viis näo noorendamiseks ja vananemise märkide tagasipööramiseks näol ja kogu kehal. See loob energeetilist muutust kogu kehas, elus, suhetes, töös, seoses rahaga jne; vabastab traumasid ja aktiveerib rakumälu; elimineerib kehast kinnistunud vaatepunkte.
Access Facelift® toimib energeetilisel tasemel, et hooldada kogu su keha, võimaldades sel säravam välja näha ja tunda end paremini. Protsessi käigus kasutatakse mitmeid energeetilisi sagedusi, et tervendada keha ja nahka, kaotada vananemise ja vanusega seotud ilminguid, vabastada traumad, aktiveerida rakumälu ja vabastada hinnanguid, mille oleme oma keha vananemise osas omaks võtnud.
Protsessi ajal taastatakse loomulik energia voolamine kehas. Läbi õrna puudutuse näole, ja kaelale vabastatakse emotsioonidest ja stressist tingitud energiablokid kehas. Mis siis, kui läbi selle kehatehnika saad oma keha rakke noorendada ja luua muutust, mida oodatagi ei oska? Kogu su keha saab sellest kasu ja naudib seda!
Pärast Access Facelift® seanssi tunned end tõeliselt lõdvestunult ja hoolitsetuna.


Mida kingitus sisaldab?
 Kingitus sisaldab 1x Access energetic Facelift® ja 1x Access Bars® sessiooni (mõlema seansi individuaalne kestus ca 1 h).

Kingitus on sobilik igas eas inimesele. Otsid kingiideed kergesti ärrituvale ülemusele? Vali kingitus, mis vabastab teda ülekaalukast stressist ja laeb teda vitaalsusega. Samuti on see ainulaadne kingitus Sinu kallimale, tuues tema näole naeratuse ning lubades tal oma kiirest ajakavast puhata. Otsid kingitust ämmale või äiale, kellel pole enda jaoks aega? Heaolupakett võimaldab tal lõõgastuda ja nautida hetke vabadust. Rõõmus tuju, puhanud ja lõdvestunud meel on garanteeritud.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided.

Kestvus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Access Bars® ja Access energetic Facelift® on tunnustatud Rahvusvahelise Sertifitseerimisjuhatuse poolt USA-s Terapeutilise Massaaži ja Kehaprotsesside valdkonnas (NCBTMB). Seansid toimuvad massaažilaual lamavas asendis, kingisaaja on mugavalt riietes.
NB! Kingisaajal on võimalik valida, kas ta soovib heaolupaketti kasutada ühes osas, kus mõlemad seansid toimuvad järjest või kahes osas, kus seansid toimuvad kahel erineval kuupäeval.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

TiiviS Bliss

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: