Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Iseseisev hüpe langevarjuga + video

(19)
Asukoht
Rapla
Osalejad
1
Hooaeg
Suvisel hooajal
Kehtiv
12 kuud

77 €

Osta

Otsid närvekõditavat elamust?

Esimene hüpe koosneb peamiselt psühholoogilise barjääri ületamisest. Tuleb välja hüpata ju lendavast lennukist! Dessantlangevari D-6, sobib selleks ideaalselt. Trossi külge karabiiniga kinnitatud avamismehhanism käivitub automaatselt lennukist väljahüppamisel. Teil jääb üle vaid elamust nautida ning edukalt maanduda.

Mida elamuskingitus sisaldab? Koolitusprogramm koosneb kahetunnisest teooria ning harjutuste läbivõtmisest. Koolituse ajal räägitakse langevarju tööpõhimõtetest, kontrollist ning juhtimisest. Sooritatakse ka vastavaid harjutusi, mida erinevates olukordades võib vaja minna: näiteks varuvarju avamine, õige väljumine lennukist ning maandumine. Viiakse läbi väljumise ning maandumisasendite harjutused õppetrampliini peal.
Peale langevarjuhüppekoolituse läbimist viiakse läbi väike eksam, kus kontrollitakse, et kõik vajalikud põhipunktid on selged ning oletegi hüppeks valmis. Peale hüpet väljastatakse teile ka hüppe sooritamist tõendav diplom. Järgnevad hüpped antud klubis muutuvad seejärel teile odavamaks.

 

Asukoht

Rapla

Riietus

Vabaajariietus, matkajalats.

Kestus

4 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab maist ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Minimaalne vanus 15 aastat, kehakaal kuni 110kg, normaalne tervis. Teil on kohustus teavitada oma terviseriketest teenusepakkujat. Kingitus.ee ei vastuta Teie tervise ega võimalike vigastuste eest.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

"Dropzone Estonia"

Kõik teenused

Kliendid on öelnud (3)

1

Mihkel Roots

Väga meeldiv elamus. Soovitan seda kohe kindlasti kõigil proovida. Instruktor oli väga sõbralik ja konkreetne. Aega võtis ka päris vähe, minul läks 2,5h.

Dropzone Eesti

Tere, hüppe videod on kõik meie kodulehel: http://www.dropzone.ee/ru/fotogalereja/video/ Hüpe sooritati 20.08.2016, meil on väga kahju, et te ise soovitud materjali ei leidnud. Soovime alati kõikidele vastu tulla ning kui te ise videot ei leia siis võite julgelt pöörduda otse klubi poole.

Marec Herman

Kahjuks pean tōdema, et kui kingitus oli langevarjuhüpe + video, siis videost ei teinud keegi välja ega juttu. Kui mainisin et video on ka, öelda et see vist mingisugune eksitus. Langevarjuhüpe iseenesest oli väga meeldiv.

Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: