Spaa paketid majutusega

Kas otsid SPA puhkust kahele, kuid soov oleks leida midagi koos majutusega?- Meil on olemas lahendus!
Täisväärtuslik puhkus SPA protseduuridega võimaldab meelde tuletada, et elu on imeline ja kaunis.Veeda meeldejääv minipuhkus koos majutusega SPA’s! Ole koos kalli ja armsa inimesega, kes toob su ellu rõõmu.
Mis saaks olla parem värskendus kehale ja vaimule, kui SPA puhkus?
Tutvu ka meie teiste iluteenuste ning SPA pakettidega

 

Vali vaade
Tulemused: 45

Spaa paketid majutusega

Parim kingitus on veeta aega oma kallima seltsis. Mis oleks veel parem kui SPA puhkus enda jaoks kalli inimesega, kellega koos olles on alati südames soe tunne? Kas oled stressis ja tunned, et tahaks kuskil aja maha võtta?
Meie laias valikus on väga palju spaapakette kahele, mis on mõeldud väikeseks kõrvalpõikeks rusuvast rutiinist.
Meie, eestlaste, spaatraditsioonid said alguse 1980ndatel, kui arstide huvi, laiemalt meie Eestimaa muda kasutama hakata, levis. Kuna Eestis on väga heade raviomadustega muda, siis kuni Esimese maailmasõjani läks meie muda ja muud ravihooldused väga hästi peale ning meie Eestist sai kuurort, kus end turgutamas käia. SPA tähendus tuleneb ladinakeelsest väljendist Salus Per Aquam, mis tõlkena tähendab tervist läbi vee.

Tänapäeval pakuvad spaad mitte ainult ravi võimalusi, vaid ka majutus- ning ka muid iluteenuseid. Spaadest on saanud inimeste jaoks loomulik koht, kus puhkamas käia ning end välja lülitada. Kui sa otsid lõõgastust ning midagi erilist, siis puhkus spaas on väga õige valik! Kingi endale ja oma kaaslasele kvaliteetaeg spaas!

 

K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18