Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

SPA ja lõõgastus

Lõõgastus ja rahu - need sõnad iseloomustavad SPA-d. Kvaliteetne kosmeetika, iluhooldused ja oma ala parimad spetsialistid tagavad täieliku lõõgastuse. Kingi oma lähedasele võimalus saada osa sellest erilisest maailmast!
Vali vaade
Tulemused: 29

Poputa ennast lõõgastusega SPA-s

Kui otsid kingitust, mis paneks su lähedase tundma ülimat lõõgastust, siis SPA ja lõõgastuse kategoorias olevad kingitused on ideaalne lahendus. Spaaelamused annavad võimaluse oma tervise eest hoolitseda, veeta aega koos oma lähedastega ning võtta aeg maha.

Sõna "SPA" päritolu on seotud vana-rooma ajalooga, kus roomlased tundsid suurt huvi mineraal- ja termiliste allikate vastu ning rajasid nende ümber avalikud suplusravilad. Tänapäeval levinud arvamuse kohaselt pärineb sõna "SPA" ladinakeelsest väljendist "Sanus Per Aquam" või "Salus Per Aquam", mis tähendab "tervis vee kaudu".
Teine levinud teooria viitab Belgia väikelinnale nimega Spa, mis on tuntud oma ravivate veega allikate poolest juba Rooma aegadest alates. Arvatakse, et linna nimi on muutunud üldiseks terminiks, mis viitab kõikidele kohtadele, kus pakutakse veega seotud terviseteenuseid.
Tänapäeval kasutatakse sõna "SPA" üldiselt viitamaks kohtadele, mis pakuvad lõõgastus- ja iluteenuseid, nagu näiteks massaažid, kehahooldused, näohooldused ja muud teraapiad, mis aitavad parandada nii kehalist kui vaimset heaolu.

Tee endale üks kingitus ja kingi endale üks päevaspaa pakett. Igaüks meist väärib veidi puhkust ja poputamist. Spaa külastus mitte ainult ei anna leevendust väsinud kehale, vaid parandab ka enesetunnet. Peale päeva spaas oled täis uut tegutsemisenergiat! Isegi mõnetunnise SPA lõõgastuse jooksul saad kogeda massaaže, kehahooldusi, saunamõnusid või lõõgastavaid basseine ja vanne.

Kingiidee - SPA protseduur

Spaakülastus või mõni SPA protseduur on fantastiline kingiidee sinu lähedastele. Kinkekaardid sobivad kingituseks igaks tähtpäevaks ning on hea žest näitamaks, kuidas sa neist hoolid. Kingitus sobib emale, sõbrale, mehele, vennale, vanaisale, või ka kolleegile ning ülemusele. Kiires elutempos vajab igaüks pisikest puhkust, seega päev spaas on ideaalne andmaks vaheldust lähedase inimese argirutiini. Hea valik on spaa kinkekaart pulmadeks, jõuludeks, naistepäevaks, sõbrapäevaks ning ka isadepäevaks. Vali spaa lõõgastus kingituseks kallimale, et näidata, kui kallis ta sulle on.

SPA pakett on praktiline kingiidee nii naistele kui ka meestele. Paketis olevad spaahoolitsused aitavad keha ja vaimu eest igakülgselt hoolt kanda. Parem enesetunne ja rahulolu on garanteeritud! Spaahoolduste valik on mitmekesine ning neid saab lihtsalt kohandada vastavalt individuaalsetele vajadustele ja ootustele. Päevaspaa paketid erinevad sõltuvalt teenusepakkujast, võid leida pakette, mis sisaldavad nii hoolitsust, spaakülastust kui ka lõunasööki. Lisaks on pakette, milles mitu erinevat hoolitsust, näiteks mähis seljale, kogu keha sügavniisutav massaaž, jalamassaž ning peamassaaž. Vali SPA pakett ja kingi lähedasele lõõgastus.

Sobivat spaa-kingitust otsides tasub pilk peale visata kingituspakil "Massaaži ja spaa maagia", mis sisaldab üle 30 erinevat lõõgastavat elamust, mille hulgast kingisaaja saab välja valida endale sobivaima. See on kingiidee, mis kindlasti töötab iga kord! Tegu on universaalse kingitusega, sest sinu lähedane saab ise otsusta, kuhu minna.
SPA-d pakuvad palju erinevaid hooldusi, millel on positiivseid mõjusid mitte ainult kehale ja enesetundele, vaid ka üldisele tervisele. Mine ja avasta, milline mõju on koorimisel, massaažil, kehamähisel või soojal maskil. Uuri ka spaa näohooldusi, mis on heaks viisiks kogeda erakordset lõõgastust - sinu nahk muutub niisutatuks ja säravamaks. Lisaks teevad sinu käed-jalad kauniks ja siledaks SPA maniküür ning SPA pediküür.
Unikaalsed SPA-hooldused ootavad sind ja sinu lähedasi!

Kui oled otsimas kingitust oma kõige kallimale ning sooviksid, et selleks oleks midagi, mida te koos saaksite nautida, siis soovitame spaapuhkust koos hoolitsustega. Öö mõnusas hotellitoas, lõõgastav spaakülastus ning enda valitud spaahooldus lasevad teil unustada argipäeva ja võtta aega teineteisele. Spaapuhkus on ideaalne kingitus ka pulmadeks, pulma-aastapäevaks, aga ka isadepäevaks ja jõuludeks.

Massaaž SPA-s


Kahtlemata on kõige populaarsem lõõgastusvorm SPA-massaaž. Aga pole ka imestada, massaažil on nii palju kasulikke omadusi kehale ning vaimule. Massaažil saad kangeks jäänud lihaseid lõdvestada, turgutada oma immuunsüsteemi ja stressi leevendada. See on hea viis hoolitsemaks kogu oma keha eest. Isegi peale ühte seanssi paraneb sinu enesetunne ning tunned suurenenud elujõudu. Kui sinu probleemiks on kanged lihased, siis parim valik on klassikaline massaaž - valu saab leevendust, pinged kaovad ning oled lõõgastunud. Klassikaline massaaž on ideaalne kingitus lähedasele, kellel on kiire elutempo ning istuv töö.

Leia oma spaa-massaaž vastavalt oma vajadustele. Laavakivimassaaž soojendab keha ja vähendab pingeid, õlimassaaž niisutab nahka ning ergutab meeli, Hiina gua sha massaaž parandab ainevahetust ja vereringet. Veeda lõõgastav päev spaas ja tunneta uut energiat! Massaaž oli hea vaid ainult naistele, vaid ka meestele. Kingitus.ee pakkumiste hulgast leiad erinevaid spaapakette ka meestele, nagu näiteks "The Gents". Igaüks meist väärib lõõgastusmomenti!

SPA kingitused on ideaalne viis kinkida oma lähedastele hetk lõõgastust ja uut energiat. Kingiideed SPA ja lõõgastuse kategoorias algavad massaažidest, kehahooldustest kuni pediküürini. Need kingitused mitte ainult ei vähenda stressi, vaid ka parandavad füüsilist tervast ja vaimset heaolu. Kingi oma lähedasele võimalus leida elus tasakaal ja harmoonia. Hoolitsused spaas sobivad kingituseks kõigile, kes soovivad kogeda sügavat lõõgastust.

K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18