Unustamatu ilutulestik professionaalidelt

0.0 1 tagasisidet

Unustamatu ilutulestik professionaalidelt


Harjumaa
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

700,00 €

700,00 €

Kirjeldus

Vaatemänguline ilutulestikushow Adrenaliini Ilutulestikukeskuselt

Olgu see siis pulmapäev või mistahes pidupäev. Ilutulestik haarab kõik su meeled. Ilusa ja meeliköitva tuleshow tuleb õhku laskma professionaalne pürotehnik sulle sobival ajal ja kohas Harjumaal. Ilutulestikku sobib korraldada piiratud territooriumil või lihtsalt looduslikult kaunis kohas. Silmas pidades ilutulestiku toimumiskoha reaalseid ruumilisi ja geograafilisi iseärasusi, suudab Adrenaliini Ilutulestikukeskus Teile disainida optimaalseima vaatemängu.

Adrenaliini Ilutulestikukeskus pakub soodsate hindadega erinevaid ilutulestikupakette kuni professionaalsete lahendusteni välja. Tegeleme pürotehnika jae- ja hulgimüügi ning ilutulestike korraldamisega. Olgu see siis sünnipäev, pulmapidu, aastavahetus, firmaüritus.

Mida kingitus sisaldab?
• Kingitus sisaldab erinevaid ilutulestiku tooteid, mis lastakse õhku pürotehniku poolt:
vulkaanid, “leegitsevad südamed“, roomaküünlad, raketid, erineva kaliibriga ilutulestiku patareid
• Finaaliks suurekaliibrilised ilutulestiku pommid
• Tulemäng kestvus 7 min

KINGITUSEST

Asukoht

Harjumaa

Kestus

7 minutit.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Teostatakse kliendile sobivas asukohas ja sobival ajal va. 31.detsember. Väljaspool Harjumaad lisandub transpordikulu.
NB! Seoses sellega, et ilutulestiku korraldamine on reguleeritud EV seadustega, ilutulestik tuleb vähemalt 1 nädal ette tellida.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Adrenaliini Ilutulestikukeskus

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta