Ühe tsooni krüolipolüüs ja terve keha pressoteraapia

0.0 0 tagasisidet

Ühe tsooni krüolipolüüs ja terve keha pressoteraapia


Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

160,00 €

160,00 €

Kirjeldus

Salendav protseduur - ühe tsooni krüolipolüüs ja terve keha pressoteraapia

Krüolipolüüs koos pressoteraapiaga on valutu, äärmiselt tõhus ning tagab püsiva ja pikaaegse tulemuse. Protseduuri läbiviimisel kasutatakse külmaga mõjutamist, et vähendada rasvaladestust ja aidata kaotada kehakaalu. Rasvkoe kogus väheneb ning seda isegi veel 2 kuni 2,5 kuud pärast ravi.

Krüolipolüüsiga on võimalik korrigeerida järgnevaid piirkondi: käsivarte siseküljed, tuharad, kõht, puusade sise- või välisküljed, reied, põlved ning sääred.

Protseduur on täiesti ohutu. Sõltuvalt sinu keha eripäradest ja vajadustest läheb vaja 1-4 protseduuri umbes 6-8 nädalase vaheajaga.
Protseduuri ajal tunned külma vaid paari minuti jooksul, seejärel toimub vastupidine – soojustunne kudede mikromassaaži arvelt. Tsikiita ja Thaleia ilusalongides on kasutusel kõige kaasaegsemad krüoteraapia seadmed koos vaakumiga. 

Pressoteraapia on hea tselluliidi vastu, kuna kaotab ära selle põhjuse - rakkudevahelise vedeliku seiskumise nahaaluses rasvkoes. Eriti efektiivne on see lümfitursest põhjustatud tselluliidi korral. Protseduuri käigus viiakse organismist välja liigne vedelik ja kahjulikud ained. Pressoteraapia tähendab lümfi- ja vereringe efektiivset stimuleerimist. Paraneb venoosne vereringe ja aktiveerub kudede ainevahetusprotsess. Aparaadi tekitatud ja täpselt väljaarvestatud rõhk surub verd ja lümfi üles, aktiveerides vereringet ja eemaldades turseid.

Mida kingitus sisaldab? Ühe tsooni krüolipolüüsi ja terve keha pressoteraapiat Tsikiita või Thaleia ilusalongis Tartus.

KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

1 tund ja 30 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Tsikiita Thaleia Ilusalongid

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: