Personaalne näojooga kava

0.0 0 tagasisidet

Personaalne näojooga kava


Üle Eesti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

55,00 €

55,00 €

Kirjeldus

Personaalne kava näostruktuuri tõstmiseks või vormimiseks

Näojooga on lihastreening ning sama oluline kui kerelihaste trenn. Näos on üle 50 erineva lihase, millest kõiki me igapäevaselt ei kasuta. Lihaste passiivsus muudab naha lõdvaks ja toob kaasa enneaegse vananemise. Näonaha vananemine on osaliselt tingitud lihaste toonuse kadumisest ja pingest, siis võid tänu näojoogale muuta näonaha säravamaks ja nooruslikumaks.

Näojooga harjutused on mitmekesised ning kavaga saad kaasa ka kasulikku nahahoolduse informatsiooni. Näolihaste lõdvestamine, eriti nendes piirkondades, kus me kipume automaatselt pinget hoidma nagu lõualuu, kulmud ja otsmik, aitab ennetada või vähendada kortse. Kuna näolihased ei saa raskusi tõsta ega jooksulindile minna, siis näpuotsaga survet avaldades või teatud näoilmeid tehes toniseerida ja tugevdada olulisi lihaseid.

Vaata Reporteri klippi näojoogast siit.

 

Mida kingitus sisaldab? 

• eelnevat küsimustikku;
• 10 harjutust;
• 1 videokõne 30 minutit;
• boonus:: Facebooki kinnine tugigrupp;
• boonus: nahale sobivate taimede nimekiri.

Kingitus on sobilik kõigile, näojoogaga alustamiseks pole keegi liiga noor või vana ja sugu pole määrav.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Toimub virtuaalselt üle Eesti ehk videokõne vahendusel. Korraldaja on MaiWistiku looja, näojooga treener ja näojooga kaartide autor Mai-Liis Kivistik.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

MaiWistik

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta