Adrenaliinirohke lend paraplaanil + video

1 2 3 4 5 (6)
Rapla
1 In.

53 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Kuidas lennata mööda taevalaotust?

See on imelihtne! Mõned sammud kiiret hoojooksu, ning juba tõusetegi õhku! Ümberringi on ainult tuul, loodus ja vaikus. Lend toimub mootori abita, mis tähendab igasuguse müra ja vibratsiooni puudumist – Eesti kauneid maastikuvaateid nautides tunnete ennast kui lind!

Mida kingitus sisaldab? Kingitus on mõeldud ühele inimesele, hooaja infot vaadake ILM järjehoidja all. Elamusest tehakse ka video, et saaksid seda päeva kaua meenutada.

Paraplaani juhib Eesti kõige kogenum piloot-instruktor, kelle arvel on enam kui 20 aastat piloodistaaži, 1000+ lennutundi ning enam kui 2500 tandem-väljalendu. See tagab teie lennu ohutuse ja nauditavuse. Kui soovite aga veel eredamaid muljeid, pöörduge julgelt instruktori poole! Järskude surmasõlmede ja spiraalide seeria paneb teie vere adrenaliinist keema!


Asukoht

Rapla

Riietus

Spordiriided. Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

Kuni 10 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg 01.04 kuni 31.10. Teenusepakkuja jätab endale õiguse teha selles muudatusi.

Lisainformatsioon

Lennu kestus sõltub ilmastikutingimustest ja reisija kaalust. Tervislik seisund peab olema hea ning enne lendu ja lennu ajal on meelemürkide (alkohol, narkootikumid jne) tarbimine keelatud. NB! Soovitatav kaal on kuni 100kg.


Teenusepakkuja


Kliendid on öelnud (6)

Vladimir Jegorov

Suurepärane kogemus ja väga meeldivad ja toredad instruktorid! Väga soovitan! :)

Võimas

Elamus oli erakordselt võimas! Seda vaadet, mis ülevalt avanes, ei unusta kunagi! Kõik oli väga vinge, kuid ma arvan, et kinkekaardi kehtivusaeg võiks olla pikem, sest ilma tõttu ei toimu lennud kogu aeg ning läks jubedaks rapsimiseks kui tähtaeg hakkas kätte jõudma, kuid ilm ei lubanud paraplaaniga sõita.

Kaja

Väga meeldis, sobib kõigile, isegi minusugune kõrgusepelgaja sai hakkama. Imeline vaade! Lisaks video mälestuseks. Toredad instruktorid, tunned, et oled kindlates kätes. Soovitan soojalt!

Birgit

Pisut õudne, aga kogemus oli väga hea. Juht rahustab sind kui vaja ja räägib niisama sinuga 15 minutit õhus juttu :)

 

väga super kogemus

1 2
Jaga meiega kogemust
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta