Pakett "Minu noor emps"

0.0 0 tagasisidet

Pakett "Minu noor emps"


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

300,00 €

300,00 €

Kirjeldus

Ilu- ja terviseteenused Decus ilukliinikus

Lapsena emale põhjustatud murekortsukeste tekkimise saad nüüd lõpuks ometi lunastada. Paketiga "Minu noor emps" saadad ema Decus ilukliinikusse, kus eemaldame murekortsukesed täitesüstide või Botoxiga. Kliiniku spetsialistid on oma ala profid, kes tagavad emale parima kogemuse ka juhul, kui ta nende protseduuridega varem kokku pole puutunud. Nähtav tulemus on garanteeritud!

Mida kingitus sisaldab?
 Kingitus sisaldab täitesüste 1 ml preparaadi ulatuses või Botoxi süste kuni 30 ühiku ulatuses. Täpse protseduuri ja preparaadi koguse aitab otsustada iluspetsialist. Kingisaajale saadetakse elektrooniline kinkekaart, mille ta saab mugavalt lisada Google või Apple Wallet'isse. Summat on võimalik kasutada mitmes jaos ja soovi korral ka teiste protseduuride tarbeks.

Kõigile emadele ja vanaemadele, kellele on jõutud juba murekortsukesi tekitada.

Decus kliinik on keskendunud esteetilisele meditsiinile ja minimaalselt invasiivsetele protseduuridele. Kliinikus pakutakse üle 40 erineva teenuse, mis aitavad säilitada nooruslikku välimust, taaselustada nahka ja parandada esteetikat.

Decuse lähenemine on alati individuaalne, keskendudes kliendi vajadustele ja soovidele. Raviplaan pannakse paika eelneva konsultatsiooni käigus.
Decus ilukliiniku väärtusteks on kompetents, täpsus ja kõrge kvaliteet. Kliinikus töötavatel raviarstidel on tugev professionaalne taust, mida toetab aastatepikkune meditsiinivaldkonna kogemus. Decuse raviarstid täiendavad end regulaarselt nii Eestis kui ka välismaal, mis võimaldab klientidele pakkuda pidevalt uusimaid ravimeetodeid ja -tehnikaid.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

Kestus sõltub valitud teenusest.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Protseduuridele on lihtne registreeruda läbi kodulehe broneerimissüsteemi. Kodulehelt leiab teenuste kohta ka põhjalikku infot.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Decus ilukliinik

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: