"Tee, mida tahad" pakett ilusalongis Siluett

1 2 3 4 5 (10)
Tallinn
1 In.

35 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Võta korraks aeg maha ja mõtle ainult iseendale!

Siluett on mõnus ja hubane salong keset südalinna, kuhu saab peituda kiire ja kärarohke linnamelu eest. Teenused on valminud koostöös Eesti looduskosmeetika tootjatega ning pakkumises on hooldusi nii näole kui kehale. Siluett arendab oma teenuseid pidevalt ja annab parima, et tunneksid end hästi nende juures! 

Mida kingitus sisaldab? Siluetis on suur valik erinevaid iluprotseduure: näohooldused, maniküür, pediküür, massaažid, LUMI kanepihooldused. Kingisaajal on suurepärane võimalus valida ise endale meelepärased protseduurid.

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Antud kinkekaart on väärtusega 35€. Summa, mis ületab kinkekaardi väärtuse, tuleb tasuda vastavalt hinnakirjale.

Broneeringu tühistamisel vähem kui 24 tundi enne saabumist on tühistamistasu 100% paketi maksumusest.Kliendid on öelnud (1)

Anneli

Siluett on väike, hubane ja puhas salong Tallinna südalinnas. Massöör Jaanika tegi mulle klassikalist massaaži. Ta oli meeldiva olekuga ja tegi oma tööd südamega. See, kuidas massöör oma töösse suhtub, on ikka väga hästi tunnetatav. Peale protseduuri tundsin ennast uue inimesena kohe. Õlavalu oli järele andnud ja energiat juurde tulnud. Kodused märkisid, et näen noorem välja!

1
Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta