Al Mare Grilli hõrgutav 2-käiguline õhtusöök

1 2 3 4 5 (8)
Tallinn
2 In.

49 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Imekauni merevaatega Al Mare Grill pakub oma külastajatele maitseelamusi
eriti võluvas võtmes!

Elus peab olema maitset ning selle Al Mare Grill oma klientideni just toobki. Värvikast ja mitmekülgsest menüüst leiab valiku maitsvaid grillroogasid, "housemade" burgereid, pastasid, värskeid salateid, suppe ja suussulavaid magustoite. Al Mare Grilli modernses stiilis interjöör, laitmatu teenindus ning loomulikult möödapääsmatult ahvatlev toiduvalik garanteerivad unustamatult meeldiva elamuse igal külastusel.

Mida kingitus sisaldab? Kingitus sisaldab 2-käigulist õhtusööki kahele inimesele. Pearoa ja desserdi saab valida kohapeal menüü alusel. Lisaks pakutakse toidu kõrvale pokaali valget või punast veini. Laud on spetsiaalselt sätitud ning kaunistatud hooajaliste lilledega.

Al Mare Grill - koht, kus Sinu maitsemeeled tänavad Sind!


Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

Piiramatu aeg.

Osalejad

2 inimest.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine

Kui lillede osas on eelistusi, siis palume need edastada broneeringut tehesKliendid on öelnud (5)

Liisi

Toit oli suurepärane ja väga maitsev! Kingituses kirjeldatud spetsiaalselt sätitud ning kaunistatud hooajaliste lilledega laua asemel saime koha lastenurgas koos Iiahiga, kuigi broneerisin laua 7h ette. Lastenurka kostus ka köögi elu ning saime osa toiduvarude tellimisest. Toidu osas 5+

Mare Kortma

Väga väga hea toit ja suurepärane teenindus. Enne meie saabumist oli laud kaetud ja kaunistatud lilledega, tundsime ennast väga oodatuna ja erilistena. Aitäh Al Mare Grill!

Ahto

Suurepärane õhtusöök!

Treiel Karl

Väga väga rahule jäime. Soovitan!

Sten

Väga meeldiv kogemus. Teenindus oli väga vapustav ja sõbralik. Toit on väga hea. Ainuke märkus, mis teha on see, et muusika võiks olla keskkonnale sobilikum. Lisaks valgus võiks olla natuke hämaram õhtusel ajal. Muus osas pretentsioone pole.

1
Jaga meiega kogemust
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta