Gurmaanidele

Kas otsid kingitust kellelegi, kes on suur toiduarmastaja või kellelegi, kes huvitub jookide põnevast maailmast? Või alles tahab nendega tutvust teha? Gurmaanidele mõeldud kategooriast leiad nii kogenud kui ka algajatele toidu- ja joogisõpradele sobiva kingi. Muidugi võid ka endale mõne vahva kingituse turgutuseks teha!

Kuid kui siit midagi silma ei hakanud, siis kindlasti vaata ka üle kunstikursused , harivad kursused  ja aktiivsed kursused .

 

Vali vaade
Tulemused: 39

Gurmaanidele

"Söö kodus nagu kuningas, siis sööd kuninga juures nagu kodus." Mõistagi ei suuda me kõik iga päev valmistada kodustes tingimustes mitmekäigulist õhtusööki ning kiirematel päevadel on hea sügavkülmast võtta pelmeenid, mis valmivad ülikiirelt ja on võrdlemisi maitsvad. Kuid teine asi on see, kuidas neid pelmeene süüa. Kas ilusti laua taga noa ja kahvliga, järgides lihtsamaid etiketireegleid või diivanil lesides, ignoreerides ühte hapukoore piiska, mis särgile just kukkus. Kui kodus panna rõhku distsipliinile, siis harjumused juurduvad ning "kuninga juures" ei pea liialt higistama enda käitumise üle.

Läbi elu on hea enda oskusi ja teadmisi parandada, ka söögitegemise valdkonnas. Mõned toidu- või joogikoolitused ei jookse kellelgi mööda külge alla. Nii saad ennast arendada ning samal ajal tunda uhkust asjade üle, mida enne ei osanud. Kingitus.ee pakub palju erinevaid koolitusi nii toidu kui ka joogivallas. See võib olla hea kingitus kallimale, vanematele, sõpradele või töökaaslasele, sest uued teadmised on põnevad ja arendavad inimest. Muidugi võid gurmaanidele mõeldud kategooriast leida ka endale põneva koolituse, millest võib vabalt välja kasvada ka uus hobi. Vali elamus, mille käigus saad tähtsaid teadmisi ning kingi need teadmised ka edasi. Maailmas on palju maitseid, millest meil pole ilmselt aimugi. Kingi toidu- või joogikoolitus, tuues uusi kultuure enda lähedastele koju kätte.

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18