Unikaalne SPA-pakett "Pidulik Lotus"

1 2 3 4 5 (6)
Tallinn
1 In.

125 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Armastus ja õrnus ühes lõõgastavas päevas

Infrapunasaun omab tugevat tervistavat effekti. Saun leevendab kroonilist väsimust, lihasevalu, elavdab närvisüsteemi, muudab reipaks, vabastab toksiinidest. Infrapunasaun on tõhus tselluliidi lammutaja. Infrapunasaunas kudede soojenemine toimub sügavuti, kusjuures keskmine temperatuur saunas on 60-65C. Kindel tee suurepärasele enesetundele! 

Coffee De Luxe on puhastav hooldus kehale, mille käigus puhastatakse nahk vanadest rakkudest. Uuendab nahka ja viib välja kogunenud doksiinid, vähendab tselluliit ja annab kehale uue energia. Hooldus sisaldab kogu keha puhastust kooriva kreemiga ja massaaži. 

Massaaž soojade laavakividega on eksklusiivne massaažitehnika, kus kasutatakse tegutseva vulkaani basaldikivimi kivisid. Nendel kividel on omapärane soojuse neelamise ja seejärgse aeglase eraldamise omadus. Eksklusiivne massaažitehnika, mille abil mõjutatakse inimkeha energeetilisi keskpunkte (tsakrasid), ning mis mõjub positiivselt kogu organismile - harmoniseerib psühhoemotsionaalset tausta, vähendab lihaste valu, vabastab stressist; parandab und, lümfoäravoolu, vereringlust ja kiude vahetust; taastab naha toonuse, prinkuse ja vedeliku tasakaalu.

Tai massaaž õliga on lihaste- ja puntimassaaž, pehme manuaalteraapia, tai massööri käte helluse kombinatsioon. Masseeritakse kogu keha kasutades õlisid. Õli koostisosad on tugevad sorbendid ning avaldavad tugevat desintokseerivat toimet – viivad organismist välja toksiinid. Antud massaaž vabastab Teid peavalust, nohust, külmetusest, stressist, unetusest ja üldväsimusest. Teie nahk saab niisutatud ja meeldivalt lõhnastatud, hing aga muutub rahulikuks ja rõõmsaks. Sügav lõõgastumine ja meeldivate emotsioonide voog on tagatud.

Mida kingitus sisaldab? • Infrapunasaun 15min
• Kogu keha kohvi koorimine koos massaaziga "Coffee De Luxe" või lavakividega massaaz "Lotus Relax" (valikul), 60 min
• Tai Aromaatsete õlidega massaaz, 90 min
• Teetseremoonia

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Lisainformatsioon

Eelnev broneerimine on vajalik!


Jaga meiega kogemust
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta