Kümblustünn ratastel

3.0 3 tagasisidet

Kümblustünn ratastel


Tallinn
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

85 €

85 €

Elamuse kirjeldus

Kümblustünni ülesseadmine on lihtne ning on kättesaadav kõigile

Kui arvad, et soovid mõne koosviibimise sõprade, perekonna või töökaaslastega kasvõi osaliselt väliseks tegevuseks muuta, siis Tünnirent.ee kümblustünni tellimine Teie soovitud ajal soovitud kohta on selleks lihtne viis.

Mida kingitus sisaldab? Kümblustünni ehk rahvakeeles tünnisauna saab kasutada igal aastaajal. See mahutab korraga 6 inimest. Tünni täitmiseks kulub 1500l vett. Veekogu olemasolu korral, saab täitmiseks kasutada komplektis olevat veepumpa. Vee soojaks kütmiseks kulub 2-3h olenevalt välistemperatuurist.


NB! Isikliku transpordivõimaluse puudumisel tuuakse see Teile kohale Tallinna piires. Juhul kui soovite ise tünnile järele tulla, veenduge kärukonksu olemasolus. Tünnirent.ee käruga võib sõita B-¬kategooria juhilubade omanik.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

24 tundi.

Osalejad

Osalejate arv on piiramatu.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Laenutusel tuleb maksta tagatisrahana 100 eur. Tallinna piires transporditakse kümblustünn kliendini tasuta. Tallinnast välja tellides kehtib transpordi hind 0,3eur/km. Võimalik on ka tünni kütmine teenusena lisaks võtta 10eur/h. Samuti saab vajadusel küttepuid hinnaga 5eur/40l.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Tünnirent.ee

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

3.0 3 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta