5 loomingulist kingiideed sõbrale

Kuidas väljendada tänu kellelegi, kes on alati meie kõrval, toetab meid rasketel hetkedel ja jagab meiega rõõmsaid hetki? Võib-olla on hea mõte teha ainulaadne kingitus, mis võimaldab teil oma unistusi täita või koos aega veeta. Loominguline kingitus sõbrale meeldib olenemata sündmusest ja on ka suurepärane võimalus rõhutada teievahelise sideme tugevust. Kui sul pole õrna aimugi, mida valida, oleme siin, et aidata! Meie soovitused leiad allpool.

Vaata meie 5 kingiideed sõbrale

Õige kingituse võti peitub selles, kuidas see sobitub selle inimese huvidega, kellele soovid seda kinkida. Võib-olla on ta adrenaliinisõltlane ja naudib aktiivseid hetki, või hoopis vastupidi – hindab eriliselt lõõgastavaid hetki, mis võimaldavad tal argipäevast puhata. Mõlemal juhul on unustamatu elamuse vautšer suurepärane valik. See kingiidee sõbrale tagab tema rahulolu ning võid kindel olla, et kingitus jääb talle tõeliselt meeldejäävaks.

SPA puhkus

Alustame millegi, mis on suurepärane nende jaoks, kes soovivad täielikult lõõgastuda – SPA puhkusest. Elegantne hotell, erinevad hooldused ja kaunis ümbruskond, kus linnakärast puhata – mida veel tahta? See on kindlasti üks nauditavamaid viise lõõgastumiseks ja energiavarude täiendamiseks ning seega täiuslik vastus küsimusele, mida valida sõbrale kingituseks. Hotelli personal hoolitseb kõigi külaliste mugavuse eest, samal ajal kui lõõgastav massaaž või saunas viibimine aitavad tal leida aega iseendale ja tõeliselt lõõgastuda. Paljud pakkumised on suunatud kahele inimesele, võimaldades tal näiteks kaasa võtta oma kallima. SPA puhkuse kinkekaart on äärmiselt loov kingitus sõbrale, mis jätab kindlasti sügava mulje.

Massaaž

Nädalavahetus kodunt eemal pole ainus viis end tõeliselt erilisena tunda ja hetkeks hinge tõmmata. Massaaži vautšer töötab siin sama hästi, pakkudes saajale kõike, mida ta vajab. Kaasaegsed massaažisalongid loovad rahustava atmosfääri, ning kogenud massöörid hoolitsevad selle eest, et igaüks lahkub täielikult lõõgastununa ja suurepärases tujus. Seega, kui otsite head kingiideed sõbrale, on vastus käeulatuses. Jääb üle vaid valida sobiv massaažiliik. Õnneks pakuvad salongid mitmeid erinevaid hooldusi, seega leiate kindlasti just õige võimaluse. Lõõgastav massaaž, Tai-massaaž, meemassaaž, kuumad kivid… Selline kingiidee sõbrale sobib igaks olukorraks.

Õlle degusteerimine

Õllede degusteerimine pakub suurepärast võimalust koos aega veeta, kuid veidi teistsugusel moel. Hubases pubis või restoranis saate avastada erinevaid õllesid ja nende erinevaid maitseid, kohtuda tõeliste eksperdiga ning osaleda professionaalsel õllekoolitusel. See on veel üks loominguline kingitus sõbrale, mis rõõmustab iga õllesõpra. See võimaldab tal avardada teadmisi, õppida sobitama õlut konkreetsete roogadega ja hinnata selle kvaliteeti, arvestades vahutamist, selgust ja lõhna. Paljude jaoks on õlle degusteerimine põnev kogemus, mis toob kaasa palju uusi muljeid. Lõpeta muretsemine selle üle, mida oma sõbrale kinkida, ja vali vautšer, et pakkuda talle unikaalset kogemust.

Lamborghiniga sõitmine

Meie järgmine soovitus on mõeldud kindlasti kõigile võidusõidu- ja sportautode fännidele. Lõppude lõpuks on Lamborghiniga sõitmine vapustav autoelamus, mis jätab kõigile sügava mulje. Kingisaaja saab isiklikult istuda ühe maailma tuntuma auto rooli ja avastada, miks miljonid inimesed seda nii kõrgelt hindavad. Kui valite sõbrale sellise loova kingituse, kingite talle kindlasti palju emotsioone ja unustamatuid mälestusi. Juba ainuüksi Lamborghini mootori kõla tekitab ihule kananaha, rääkimata järskudest pööretest ja kiiretest sirgetest. See kingiidee meeldib kindlasti su sõbrale!

Lend paraplaaniga

Otsid unikaalset kingitust sõbrale, mis tooks kaasa mitmeid emotsioone ja eelkõige lõbusaid hetki? Mõtle lendamisele paraplaaniga! Protsess on ülimalt lihtne – mõned sammud kiiret hoojooksu ja juba leiabki ta end õhku tõusmast! Ümberringi on vaid tuul, loodus ja vaikus. Lend toimub mootori abita, mis tagab igasuguse müra ja vibratsiooni puudumise – nii saab ta nautida Eesti kauneid maastikuvaateid justkui lind! See kingitus on mõeldud sõbrale, kellele meeldivad seiklused ja adrenaliin. Ära kuluta aega ideaalse kingituse otsimisele – kõige huvitavam ja loomingulisem kingitus sõbrale on lähemal, kui oskad ette kujutada.

Comments

comments