Развлекательный художественный мастер-класс для одного

Испробовано!
5.0 1 отзывов

Развлекательный художественный мастер-класс для одного


Väike-Karja 12, 10140, Tallinn
1 Уч.
Действуeт 3 года
Ценовая гарантия
14 дневный обмен

45,00 €

45,00 €

Опыт описание

Просто, весело и непринужденно!

Идеальный способ избавления от стресса после длинного, утомляющего рабочего дня – вино и рисование. Предыдущий опыт рисования не требуется. Наш веселый и готовый помочь ведущий мастер-класса будет вести тебя шаг за шагом. На наших уроках рисования ты сможешь нарисовать настоящее произведение искусства для своего дома, офиса или просто в подарок.

Что включает в себя подарок?

Стоимость подарка включает в себя приветственный напиток, услуги ведущего мастер-класса, полотно для рисования, кисточки и т.д. На месте тебе предложат легкие закуски и освежающую воду.


О подарке

Место

Väike-Karja 12, 10140, Tallinn

Продолжительность

2 часа.

Участники

1 участник.

Погодные условия

Круглый год.

Другая информация

Ты можешь выбрать и забронировать подходящее мероприятие в нашем календаре. Мастер-класс проходит на эстонском и английском языках.


Об организаторе услуги


Поставщик услуги

Vein & Pintsel

Все услуги партнёра

Показать все

5.0 1 отзывов

Испробовано!

Tairi
Tairi

Mõnus õhtupoolik!
Enne elamusele minekut hoidsin pintsleid viimati käes ilmselt põhikooli ajal, millest on juba üle 10a möödas. Seetõttu tekkis ka mõte, et kas ma ikka saan hakkama? Kas ma ikka oskan pintslitega lõuendil värve kokku segada, teha huvitavaid kombinatsioone ning lisada mõne floora või fauna esindajagi peale Lasnamäe kajaka? Kohale jõudes oli soe vastuvõtt, ees ootas pokaal veini, snäkid, tutvumine ning kohtade valik. Kuna mina läksin üksinda, ning teised oli tulnud kaksi või isegi kolmekesi, siis tundsin end veidi ebamugavalt, polnud ju kellegagi rääkida. Kuid minu kõrvale istus noor neiu, kes oli samuti üksi tulnud ning saime kiiresti muljeid vahetama. Ja ega selle suure maalimise kõrvalt hiljem ei mõelnudki enam kas sai kellegagi tuldud.

 

Miks minna?

  • Juhendada näitab ette lihtsaid tehnikaid
  • Tõenäoliselt ei ole sa seal ainuke kes pole vähemalt 10a pintslit käes hoidnud
  • Tunned ennast tõelise kunstnikuna mida hiljem kinnitavad ka kõik su tuttavad (isegi mu elukaaslane ei uskunud alguses, et mina tegin selle pildi)