Sõbrapäev 2021- ideed kaaslase või sõbra üllatamiseks

Praegusel ajal vajame oma ellu armastust rohkem kui kunagi varem. Õnneks ongi kohe-kohe ukse taga just seda imelist tunnet tähistav tähtpäev- sõbrapäev. Sel aastal tähistatakse seda pühapäeval, 14. veebruaril. See on ilus päev, kus oma kallimat meeles pidada, teha armsatele sõpradele kingitusi, planeerida üllatusi või saata näiteks postkaarte. Armastus on see liikumapanev jõud, mida rasketel hetkedel vajame. Näita oma lähedastele, kui olulised nad sulle on.  

Aga kuidas ikkagi oma kaaslast sõbrapäeval hellitada? On ju täiesti mõistetav, et tahad leida midagi ainulaadset, midagi, mis näitaks omal armsal viisil sinu tunnete sügavust. Oleme siia kokku kogunud kaheksa ideed, kuidas oma kallimale üks meeldejääv päev korraldada.

Kas soovid näha valentinipäeva üllatusega vaeva või otsid seda lihtsat (kuid täiuslikku) kingitust? Mõned ideed on head koduseks ette võtmiseks, need ei võta palju aega ega mõju ka rahakotile kuigi kurnavalt. Ja mis kõige parem, ideed on mitmekülgsed- vali nendest üks või täpselt nii palju kui soovid!

Kaheksa ideed, mida sõbrapäeval kaaslasele kinkida:

1. ÕHTUSÖÖK PILKASES PIMEDUSES

Pimedas einestamine on eriline kogemus. Õhtusöök pimedas annab võimaluse viibida mõned tunnid senitundmata maailmas, panna end vaegnägija rolli ja katsetada, kas ja kuidas täielikus pimeduses hakkama saada.

Üsna kiiresti saab selgeks, et serveeritud roogasid nägemata ei pruugi inimesed arugi saada, mida nad söövad. Maitsete nautimiseks on nägijatel maitsemeele kõrval väga suur roll ka nägemismeelel. Õhtusöök pilkases pimeduses annabki hea võimaluse pöörata nägemismeele kõrval tähelepanu ka teistele meeltele. Ja miks mitte nautida kõike seda koos oma kaaslasega sõbrapäeval ?

2. ŠOKOLAADIFONDÜÜ C’EST LA VIE’S

Šokolaadi kausikese ümber istudes saab mõnusalt lõõgastuda ja erinevaid puuvilju ning väikseid desserte šokolaadi sisse pista ja nii igaühe enda maitsele vastavaid komme valmistada ja proovida. Romantiline ja tore sõbrapäeva üllatus kaaslasele!

3. SWISSÔTEL DUAALMASSAAŽ JA SPA KÜLASTUS KAHELE

Tõeline romantika ja luksus sõbrapäeva tähistamiseks. Hoolitsuste tegemisel kasutatakse Šveitsis orgaanilisel viisil toodetud eeterlikke õlisid. Pühendudes oma külaliste heaolule pakub Pürovel Spa & Sport erinevat lähenemist füüsilise vormi parandamiseks ja lõdvestumiseks. Spaa korrusel on bassein, jõu- ja aeroobikasaal ning leili- ja aurusaun.

4. TRÜHVLITE VALMISTAMISE ÕPITUBA

Meeleolukas ja magus üllatus sõbrapäeval! Signelly õpitubade trühvlikoolitus, mis paneb silmad särama ja viib keele alla kõigil śokolaadiarmastajatel! Õpitoas valmivad oma kätega tehtud ja oma valitud katetega trühvlikommid. Need asetatakse kaunisse karpi, aga paljud süüakse ka kohe ära. Kaunistad trühvlid ja viid karbiga kaasa. Saad oskuse ja retseptid hiljem kodus harjutamiseks.

Trühvlite valmistamise õpituba on populaarne paaritunnine üritus, kus igaüks saab hakkama! Saad teada põnevaid fakte śokolaadi ajaloost ja õpid mitmekülgseid võimalusi neid maiuseid ise valmistada. Meeldejääv ja magus viis sõbrapäeva veetmiseks!

5. MEELIERUTAV MAJUTUSPAKETT “50 HALLI VARJUNDIT”

Tõelistele müstika, romantika ja üllatuste armastajatele on sõbrapäevaks meelierutav majutuspakett Hotellis Meriton Garden. Erootilisest romaanist “50 Halli Varjundit” on saanud globaalne fenomen, mida on maailmas müüdud üle 100 miljoni koopia. 2015 aasta veebruarikuus jõudis kinolinadele ka raamatu kauaoodatud filmiadaptsioon.

6. ŠOKOLAADIMASSAAŽ

Tõeline nauding ja tervist turgutav sõbrapäevakink. See on sensuaalne massaaž kehale ja vaimule. Šokolaadimassaaž peletab halva meeleolu ja täidab õnnetundega, viib eemale argipäevast ning hellitab keha. Massaažiks kasutatakse šokolaadi massaažikreemi kakaoga, mille komponentideks on: kakao, kakaoõli, meevaha ja vitamiinid. Šokolaadil ja šokolaadiaroomil on tugev rahustav mõju. Šokolaad parandab ainevahetust, niisutab, taastab ja toidab nahka.

Šokolaadimassaaž on hea valik, sest šokolaad sisaldab vitamiine ja antioksüdante, mis soodustavad toksiinide väljaviimist organismist, samuti stimuleerib šokolaadi aroom immuunglobuliini A teket, mis kaitseb organismi mikroobide ja viiruste vastu.

7. SITA TEENINDUSE ÕHTUSÖÖK

Kas otsid midagi uut ja mõnda põnevat viisi, kuidas oma sõbrapäeva kaaslasega veeta ? Ihkad oma päeva midagi otsekohest? Sellisel juhul oled sattunud täpselt õigele üritusele. Meie teenindajad on kõige ausamad ja siiramad keda oled kohanud. Neid ei hoia tagasi äraleierdatud sisekorraeeskirjad ega bosside kurjad pilgud. Nad ei häbene öelda Sulle otse, kui ilmud kohale kohutava soengu või eelmise hooaja outfitiga, olgugi, et kõik su tuttavad on kiitnud Su välimust taevani ja tagasi. Teenindajad on ikkagi inimesed, kellel on ka aegajalt paha tuju ning nad ei hoia end tagasi.

Kui sa aga ei leidnud nende näpunäidete hulgast sobivat sõbrapäeva üllatuse ideed, siis ära muretse- meie veebipoes on üle 1300 elamuse, kust leiad valentinipäevaks just selle õige kingi.

Comments

comments