Kursused ja õpitoad ootavad sind!

Kas sa unistad uue oskuse või hobi õppimisest? Ehk otsid sa uusi põnevaid asju, mida sügiskülma ajal siseruumides teha. Me oleme sulle kokku pannud kõige huvitavamad ja ägedamad koolitused õlle degusteerimisest kuni akrüülmaalikursusteni.  

 SIP Õllekoolitus

Teadmised ja oskused joogimaailmas kaunistavad igaüht

Õllekoolitus on meelelahutuslik õhtu heas seltskonnas koos põnevate maitseelamuste ning kasulike teadmistega õllemaailmast. Nii saab kiirelt selgeks, milline õlu ja millal erinevatesse olukordadesse sobib.

Mida kingitus sisaldab? SIP õllekoolituse avatud grupikoolitusel degusteeritakse sommeljee teemakohaste näpunäidete saatel 8 erinevat põnevat õlut. Tutvutakse ka õlle ajaloo, erinevate õlletüüpide, valmistusmeetodite, serveerimiseks sobivate klaasidega.

Tai kokakool restoranis NOK NOK 

Muuda oma toidulaud huvitavaks ja õpi valmistama tai toite

NOK NOKi autentsed Tai maitsed ja aroomid tõi meie kööki ning pani need siin elama peakokk Tai Kuningriigist endast. Tema professionaalse taktikepi all oleme viimase paari aasta jooksul õppinud valmistama meie ida- ja põhjamaise interjööriga restoranis Tai köögi kõige ehedamaid roogasid just sellisel kujul ja viisil, nagu see on kombeks tai rahval endal. Kokakoolis valmistatakse üheskoos selliseid tuntud Tai roogasid nagu Som Tom Thai, Tod Man Goong, Tom Yum Goong, Kang Khew Wan.

Pärast koolitust saab valminud roogasid ühiselt sõprade või kolleegide seltskonnas nautida.

Personaalne joonistus

Kingi kunsti, mis tähistab olulisi hetki!

Joonistusena saab jäädvustada toredad hetked, mis panna kunstina seinale. See on osa interjöörist, mis toob toredad mälestused tuppa.

Rosella Kunsti kunstnikud teevad eri stiilidega joonistusi, kelle vahel saab valida omale sobivaima. Teose saab teha nii foto kui ka kõigest idee põhjal. Lase loomingulisus valla!

Eratund tantsuõpetajalt

Liigu ja naudi!

Võimalus valida meelepärane standard- või ladina-ameerika tants(ud) ja õppida selgeks. Suurepärane võimalus unustada kõik ja koos kaaslasega sukelduda muusika ja tantsu haaravasse maailma. Tantsimine harib füüsiliselt, vaimselt ja loominguliselt. Samuti hoiab vormis ja stimuleerib mõttetegevust – erinevad akadeemilised võimed suurenevad tänu tantsude meeldejätmisele ja erinevatele soojendusharjutustele. Tantsimine laeb emotsionaalselt ja kisub eemale argirutiinist.

Akrüülmaali kursus

Maalimine on alati pakkunud võimalust end täiendada ja arendada kunsti kaudu

Akrüülmaali kursusel tutvutakse akrüülvärvi omadustega. Akrüülvärv on vees lahustuv akvarelne ja samal ajal hästi kattev, kiiresti kuivav maalimisvahend. Olenevalt maalitehnikast võimaldab akrüülvärv maalida väga erinevatele pindadele ja igasuguseid faktuure. Maalitakse natüürmorti, linnavaadet, loodusmotiivi, lillekompositsiooni, meremaali. Kingitus on mõeldud ühele inimesele.

Põnevaid kursusi jagub veelgi! Näiteks: 

Veinikursus,

Fotograafia kursus

Naiselikult vormi kursus,

Õnnekivi valmistamis kursus

Ja palju muud huvitavat leiad kingitus.ee lehelt! 

Comments

comments