SÜSI Grill & Chill hõrgutavad grillroad

T1 kaubanduskeskuses asub SÜSI Grill & Chill restoran, kus pakutakse maitsvat grillmenüüd. Ka Kingitus.ee pakub võimalust ise endale või sõbrale kinkida selle mõnusa koha kinkekaarti.

Grillrestorani leiad keskuse esimeselt korruselt. Ruumi jätkub mõnusalt, sest lisaks esimesele korrusele saad kohad valida ka trepist üles viival teisel korrusel.

SÜSI Grill & Chill interjör
SÜSI Grill & Chill interjöör

Mõeldud on seal ka laste peale, nii leiavad sealt väiksed külalised esimeselt korruselt vahva mängunurga, kus sööki oodates aeg kiiremini möödub ja emad-isad rahulikult toitu nautida saavad kui nende väike võsuke seal samal ajal mängib.

SÜSI Grill & Chill menüü

Tuleb tunnistada, et menüü on muljetavaldav. Valik on tõesti rikkalik. Päeva saab alustada spetsiaalse hommikumenüüga. Lõunat ja õhtut aga küllusliku põhimenüüga, kust leiab endale sobiva nii tänavatoidu nautleja, tervislike salatite sööja kui ka toekate grilltoitude ihaleja. Kana, kalkun, sealiha, kala….menüüst leiad need kõik! Kui oled aga taimetoidu armastaja, saad endale meelepärase kindlasti ka sellest menüüst. Mulle meeldis eriti see, et ka lisandite valik oli väga eeskujulik. Nii saab sealt erinevaid köögivilju ja ka näiteks seeni, mis on samuti kõik Josperi söegrillil valmistatud. Josperi söegrillil elaval tulel valmistusviis tagab selle, et kõik lihad säilitavad oma küllusliku mahlasuse ja tekstuuri.

SÜSI Grill & Chill menüü
SÜSI Grill & Chill rikkalik menüü

Väikeste külaliste peale on samuti mõeldud. Kuigi saad valida ka klassikalise friikartuli ja viineri prae, on seal tegelikult valik tunduvalt laiem. Grillkana, tortillapitsa, lasteburger või näiteks kanapasta, valik on sinu!

Hästi tore on see, et nii lastemenüü, kui ka nö. suurte menüü kõrvale saad valida sobiva lisandi. Et ei ole nö. kivisse raiutud see, mida sinna kõrvale on pandud. Olgu selleks siis friikartulid, käsitöö ahjukartul, bataadifriikartulid, grillitud köögiviljad või hoopis näiteks grillitud šampinjonid.

SÜSI Grill & Chill toidud
SÜSI Grill & Chill toidud

Kusjuures isegi magustoidud pakuvad rohkelt üllatusi. Oled sa söönud näiteks grillitud Nutella-puuviljavrappi või Josperi grill-ahjujäätist? Kui ei, on viimane aeg enda maitsemeeli üllatama minna ja võtta suund SÜSI Grill & Chill restorani!

Comments

comments