Põnev külastus Tallinna Teletornis kogu perele

Seekord võtsin ette külastuse Teletorni. Lapsed ei olnud seal kunagi käinud, kuid alati Tallinna minnes eemalt kiiganud, ja nüüd see külastus plaani sai pandud. Elevust oli palju. Mõnusat ootusärevust kõrgustesse minna tekitas juba Teletorni ees seismine ja adumine, kui kõrge ta tegelikult on. Samasugune põnevus kestis ka liftis, mis näitab reaalajas, kui kõrgele juba sõitnud oled ja millise kiirusega.

Tallinna Teletorni lift

Uudistamist on Teletornis palju. Seal on rohkelt infostende ja interaktiivseid lahendusi, mis muudavad külastuse veelgi põnevamaks. Tegevust ja uudistamist jätkub nii pere väiksematele kui ka täiskasvanutele.

Põnevad stendid

Hariv nutimäng

Tallinna Teletornil on lisaks tavapärasele külastusele ka hariv nutimäng, mis on mõnusaks meelelahutuseks tervele perele. Selle mängimiseks on võimalus otsida QR ehk nutikoodiga kleebised, millele on lisaks koodile trükitud ka küsimuse võtmesõna. Mängu eesmärgiks on vastata 15 küsimusele, mille vastused leiab Teletorni infostendidelt või interjöörist.

Selle mängu alustamiseks tuleb alla laadida Action Track äpp kas AppStore’ist või Google Play’st. Rakendusse sisselogimisel on vajalik sisestada meiliaadress ja mobiiltelefoni number ning mõelda välja kasutajanimi.

Põnev nii seest kui väljast

Tore oli see, et ülakorrusel asuvast restoranist sai ka välja vaateplatvormile minna. See meeldis lastele väga. Julgemad täiskasvanud saavad seal teha ka servakõndi, mis ka Kingitus.ee portaalis müügil on.

Mänguväljak

Sooviks selle ka välja tuua, et Teletorni kõrval on ka mänguväljak, kus lapsed meelsasti lustisid pärast harivat programmi tornis. Seega, kui oled Teletorni külastamas perega, on see kindlasti üks lõbus lisavõimalus lastele tegevust pakkuda.

Comments

comments