Valentinipäev? Sõbrapäev? Iga päev on sõbrapäev!

Seekordses blogis kirjutab kingiekspert Ingrid oma mõtetest seoses sõbrapäevaga.

Minu jaoks on sõbrapäev olnud alati ennekõike päev, mida tähistati koolis salajaste kirjakeste ning naljakate/piinlike armastusavaldustega. Täiskasvanuna ei ole ma sellele väga palju tähelepanu pööranud. Nüüd vanemana olen aga hakanud aina enam mõtlema, et iga päev võiks olla sõbrapäev! Valentinipäeva kingitusi võib teha iga päev.

Pole midagi öelda. Tihti on ikka nii, et sõprade ja lähedastele oskame teha kingitusi ja öelda ilusaid sõnu vaid mõnel juhul: kui on nende sünnipäev (ja oli meeles!), kui on jõulud (ja leidsin hea kingi, jess!) või kui endal on vesi täitsa ahjus ja vaja abi. Ma olen super rõõmus aga, et aina enam pannakse üles sotsiaalmeediasse ka lihtsalt pilte, kus tuntakse rõõmu kellegagi koos olemisest ja väärtustatakse, kui ägedad lähedased ikka on!

Minu meelest võiks olla iga päev sõbrapäev ja üllatuse tegemiseks ei ole vaja mingit ettekäänet! Olgu sõbrapäeva kink siis telefonikõne, mõnus kohvikuskäik või hoopis mõni äge elamus/kogemus! Ega pensionieas ei meenuta me ju ületunde tööl või seda hetke, kui köök ideaalses korras oli. Meelde jäävad ikka ägedad kogemused ja vinged elamused sõprade või lähedastega. Näiteks mina jään kindlasti meenutama seda ühte korda, kui töökaaslastega laulukaarelt alla kiikusime (ja ma julgesin!) või isadepäeval terve perega põgenemistoast väljapääsu otsisime (kujutage ette oma vanaisa põgenemistoas!).

Igal juhul, sõbrapäev on juba ukse ees! Blogi lõpetuseks toon välja mõned vinged elamused meie valikust. Kingitused sõbrapäevaks:

 

Comments

comments