TOP 5 kingiideed sõbrapäevaks

Taaskord on kätte jõudmas 14. veebruar, see kauaoodatudsõbrapäev. Just nii nagu eelmiselgi aastal, seisab nii mõnigi inimene probleemi ees, kuidas seekord oma kallimat või sõpra selle päeva puhul üllatada? Selleks, et muuta sõbrapäev eriliseks, ei ole vaja enneolematuid ideid. Lihtsalt jaga oma kõige kallimatele oma piiritut hoolivust ja armastust, kinkides neile unustamatuid elamusi ja ühiseid hetki koos!

Sooviksime Teiega jagada TOP 5 kingiideed sõbrapäevaks:

 

1. Lõbusõit Siberi Husky kelgukoertega kahele


Need imelised loomad püherdavad meelsasti lumehanges, uluvad kooris ja viivad huvilisi lõbusõidule!
Kõrvemaa on tuntud kui erakordse loodusmaastiku ja aktiivse looduspuhkuse piirkonnana. Vaid 50 km Tallinnast asub kauni loodusmaastikuga puhkepiirkond, mida kutsutakse Eestimaa Šveitsiks. Elamus sisaldab Siberi Husky tõukoera tutvustust, rakendsõidu õpet ja kuni 8km pikkust sõitu. Vajalik varustus sõiduks (kelgurakend või tõukekelk).

 

2. Õhtusöök pilkases pimeduses


Ainulaadne kogemus!
Pane proovile oma maitsemeeled. Kingitus.ee ja restorani Krua poolt korraldataval Tai maitseid tutvustaval kolmekäigulisel õhtusöögil serveerivad roogasid ettekandjad, kes kasutavad öise nägemise seadet. Õhtut viib läbi pime õhtujuht Julia Kabanova, kellel on Teile mitu üllatust varuks. Avastamisrohke õhtusöök ja elamus on garanteeritud.


3. Romantiline saanisõit kahele õhtuhämaruses

Tõeline romantika talvises looduses!
Tunnine saanisõit õhtuhämaruses koos küünalde ja tõrvikutega. Saanisõidul pakutakse ka pirukaid ja glögi. Võimalik on ka külastada koduloomade farmi, tallis elutsevad peale hobuste ka lehmad, kitsed, minisead, eesel, kanad jpt. loomad.

 

4. Šokolaadifondüü Cèst La Vie`s


Iga maiasmoka unistus!
Hubane ja romantiline kohvikumiljöö ning maitsev šokolaad on kombinatsioon täiuslikust ajaviitest. Šokolaadifondüü on mitte niisama, vaid auga ära teeninud selle kuldse koha, sest tegemist on vaieldamatult ühe mõnusaima ja magusaima kingitusega.

5. Kalev SPA veekeskuse külastus kahele


Mõnus lõõgastus!
Kalevi veekeskus koos erinevate vesiatraktsioonide, liutorude, mullivannide, lastebasseinide ja vesiaeroobika basseinidega, tunnisaunade, soome saunade, aurusaunade ja sportimisvõimalustega on mõeldud neile, kes soovivad olla heas vormis ja terved.

 

Lisaks pakub Kingitus.ee sõbrapäevaks kingituspakke  juhuks, kui Sa ei tea, mida kinkida või kui kardad eksida kingi valikul!

 

Kingituspakid „Mehele“   ja „Naisele“ pakuvad rõõmu, ekstreemsust, lõõgastust, maitseelamusi jpm. Rohkem kui 30 hoolikalt valitud ja unustamatute elamuste  seast saab kingisaaja välja valida ühe endale sobiva. Kingituspakiga annad suurepärase võimalus valida kingitus ise!

 

Kõiki sõbrapäeva kingitusi saab vaadata SIIT >

 

 

Comments

comments