Täiuslik hooldus su juustele ja näole Fortuuna Ilusalongist

Talv ei ole küll veel läbi, kuid juuksed ja nägu ihkavad kevadist värskust. Seepärast sai sel korral vaadatud, milliseid iluhoolitsusi Tartus pakutakse. Valikusse jäi suisa kaks Fortuuna Ilusalongi kingitust:

1) Stiilne trendilõikus koos nauditava Joico 4-astmelise spahoolitsuse ja peamassaaziga.

2) Igavese nooruse kokteil

Sedasi saavad täiusliku hoolitsuse nii juuksed kui nägu. Mida nad aga sisaldasid? Sellest kohe pikemalt.

Joico 4-astmeline juuksehooldus ja juukselõikus

Seda hoolitsust tehakse professionaalse Joico juuksehooldussarjaga. Algab see mõnusa sügavpuhastusega, mis puhastab sinu juuksed viimistlusvahendite jääkidest otsast lõpuni. Sellele järgneb juuste pH taseme tasakaalustamine, et and võtaksid paremini vastu kõike seda head, mis järgmistes astmetes sinu juustesse lisatakse. Kolmandaks rikastatakse sinu juuksed proteiiniga, mis annab neile elujõudu ja tugevust. Viimasena lisatakse juustele mask, mis annab juustele elastsust ja kergemat hooldatavust.

Mis mulle väga meeldis, oli see, et kogu protseduuri ajal andis teenindaja rohkelt infot, et mida ta teeb ja miks just sellises järjekorras ja sellised tooted. Samuti oli lausa jumalik peamassaaž. Kerge massaaž käis pea kogu protseduuri jooksul kuid kui tuli kätte peamassaaži aeg, oli see unustamatult hea. Nii mõnusa paraja survega ja lõõgastav oli see kogu peanahale.

Joico

Nüüd, kui juuksed olid taas täis elujõudu, oli aeg nende lõikuseks. Mulle meeldis väga see, et klienditeeindaja oli aktiivne kuulaja ja ka ise kaasa rääkima, mis võiks paremini minu juustele sobida. Samuti vaatas ta üle juuste tervise ning andis nõu, mida võiks kodus ise nende parema hoolduse nimel ära teha. Minu puhul näiteks soovitas juukseõli.

Kokkuvõtvalt oli see üks väga mõnus protseduur ja juuksed olid märgatavamalt siledamad. Lausa lust oli sõrmedega neist läbi lasta.

Mesoteraapia – igavese nooruse kokteil

Lisaks juustele lasin „korda“ teha ka oma näo. Selleks valisin mesoteraapia. Lehe andmetel on mesoteraapiast kasu kui sul on:
• sügavad ja miimilised kortsud
• kuiv, lõtvunud nahk
• kuperoosa
• tuhmunud ja hall jume
• hüperpigmentatsioon
• akne ja ebapuhas nahk
• topeltlõug
• tselluliit kehapiirkonnas 

See on päris põnev aparaadihooldus. Esmalt puhastatakse nägu ja seejärel pannakse ümber käe vooluga seotud juhe. Seejärel hakatakse spetsiaalse otsikuga masinaga nägu järjest töötlema. Piirkondi töödeldakse elektriliste impulssidega, tekitades nahale negatiivne poolus. Meso otsik on ühendatud aga positiivse poolusega. Nii tekib +/- tõmme. See on selline huvitav tunne nagu lihas tõmbleks korra. Aga üldse mitte valus.

Mesoteraapia

Teenindaja sõnul on tulemus päris pikaajaline ehk 6-10 nädalat ja tulemus on kohe nähtav. Oli tõepoolest. Pisikesi kortsukesi on näol vähemalt täna vähem märgata. Nahk saab hästi palju toitaineid ja seepärast ei ole soovitav ka kohe dushi alla minna või treenida. Samuti on soovitus juua küllaldaselt vett ja vältida näo puudutamist 5 tunni jooksul.

Tähele tuleb aga panna, et üsna mitmeid vastunäidustusi on ka. Seega ei sobi see näiteks herpese, epilepsia, raseduse, südamestimulaatori, menstruatsiooni jne ajal. Seega küsi enne kindlasti teenindajalt üle, kui sul on nt mõni krooniline haigus.

Aga protseduuri soovitan tõesti kõigile, kes soovivad lühikese ajaga oma näole korraliku annuse energiat juurde panna. Lisaks on teenindaja Natalja hästi tore, abivalmis ning soe inimene.

Vaata kõiki Fortuuna Ilusalongi kingitusi siit!

Comments

comments