Superautod on tagasi: mõnus mootorihääl kutsub!

Sel suvel korraldame taas kuulsat sõitu Superautodega. Mootori nurrumine kutsub ja on oodata meeletut kiirust! Superautode sõidukogemus on üks populaarsemaid kogemusi.

Peaaegu kõik on mingil hetkel oma elus unistasid Superautosse istumisest ja katsetamisest, mida tähendab tõelise luksusautoga sõitmine. Aitame sul neid unistusi ellu viia! Kinnita turvavöö, haara rool ja sõida punase Ferrari või musta Lamborghiniga!

Meie valikus on erinevaid superautode sõidupakette, olenemata sellest, kas soovid ise superautoga sõita või lihtsalt superautosse istuda ja nautida sõitu. Ferrari sõiduelamus või Lamborghini juhtimiskogemus on ka suurepärane valik kingitusena oma sünnipäeva tähistavale kallimale.

Ferrari F430 on 483 hobujõudu. Lamborghini Gallardo pakub rohkem jõudu ja pöördemomenti kui punane konkurent. Gallardo mootori võimsus on 570 hobujõudu.

Ferrari vs Lamborghini

Itaalia sportauto Ferrari on stiili ja rõõmu kehastus. Ferrari disain on pilkupüüdev. Ferrari asutas Enzo Ferrari. Luksusautode kaubamärk on kogu maailmas tuntud oma musta hobuse logo ja sileda, ergonoomilise disaini poolest. Esimene Ferrari toodeti 1947. aastal.

Lamborghini on samuti Itaalia sportautode kaubamärk. Ferruccio Lamborghini asutas automargi 1963. aastal. Esialgu tootis Lamborghini ainult traktoreid. Väidetavalt kuulus Ferruccio Lamborghinile Ferrari, kuid selle omadused ei meeldinud talle.

Lugu räägib, et Ferruccio kaebas enda Ferrari kehva esituse kohta Enzo Ferrarile endale. Enzo vastas Ferrucciole, et viga pole mitte autos. “Probleem on selles, et te ei tea, kuidas Ferrarit juhtida. Lamborghini, traktoriga saab sõita, aga Ferrarit ei saa kunagi korralikult juhtida, ”ütles Enzo. Selle kommentaari tulemusena hakkas Lamborghini tootma superautosid ja tahtis neid Ferrarist paremaks muuta.

Võib-olla soovid ka autosid proovida ja ümber mõelda, milline auto on parem ja milline sulle kõige rohkem meeldib. Ferrari vs Lamborghini sõidupakett on sobiv valik, kui soovid testida mõlemat legendaarset superautot.

Ferruccio Lamborghini armastas härjavõitlust väga, nii et pulli on kujutatud ka Lamborghini logol. Mõned Lamborghini mudelid on nimetatud ka kuulsate võitluspullide järgi. Lõppude lõpuks on Lamborghini superautod oma olemuselt pullilaadsed.

Original version (soome keeles): 

Superautot tulevat taas: moottorin jylinää ja kovaa vauhtia

Comments

comments