Sünnipäev, firmapidu, lasteaiapidu? Kutsu külla imearmas poni!

Kutsu poni külla!

Õuepeod on seoses praeguse olukorraga eriti hinnas. Kuidas need aga veelgi meeldejäävamaks teha? Mõtlesin ka mina seda laste sünnipäeva tähistades. Vaatasin Kingitus.ee portaalis ringi ja leidsin vahva ponisõidu võimaluse.

Kokku sai lepitud pühapäeva lõunane aeg ja kenasti õigeaegselt ta ka kohal oli. Ei pea planeerima üldse suurt õueala, kuhu auto ja poniga ligi pääseks, ta mahub kenasti selleks ümber kohandatud mikrobussi.

Imearmas poni sünnipäevale
Imearmas poni sünnipäevale

Meid külastas poni Kiki, kes elab Tartumaal, Luunja vallas. Kuid teda saab kutsuda kõikjale Mandri-Eestisse. Ta on lastesõbralik ning rahulik Šetlandi poni, kes on ühtlasi maailma väikseim poni tõug. Poni turja kõrgus maast on kõigest 85cm. Seega sobib ta eriti hästi just väikelastega ürituseks. Soovitatav kaalupiirang on max 50kg. Raskemaid see väike armas poni kahjuks sõidutada ei soovi.

Poni murdis koheselt laste südameid. Ta on nii armas ja väike. Esmalt said kõik soovijad teda kammida. Seejärel pandi sadul ning lapsed võtsid järjekorda, et siis üksteise järel temaga sõitma minna. Esimesed ringid ei suutnud lapsed temast eemal olla ja seetõttu kõndisid isegi ringe kaasa.

Lapsed poni järel jalutamas

Meie peol oli lapsi ligi 20. Sõitjaid neist ca 15. Selleks, et igaüks saaks ühe korraliku ringi teha, läks aega ca 1 tund. Aeg ajalt ponike ka puhkas ja nosis muru.

Poni sobib suurepäraselt väikelastega üritusele

Oluline on märkida ka seda, et kui tellida poni vähemalt kolmeks tunniks on transport Tartumaa piires tasuta, muidu lisandub transpordi tasu 0,30€/km. Tellija tasub ainult ühe otsa transpordi eest. Seega ei lisandu ka ülemäära suurt transpordikulu mujale Eestisse tellides.

Soovitan poni juba varakult ette broneerida kuna tema töögraafik on päris tihe!

Vaata kingitust siit!

Comments

comments