Põnev meelelahutus põgenemistoast Safecracker

Kes soovib pisut ajuragistamist ning mõnusat ajaviidet, soovitan kindlasti mõelda põgenemistoa peale. Ka meil, Kingitus.ee lehel, leiab mitmeid põgenemistube, mille pääset on võimalus soetada nii endale kui ka kingiks sõbrale.

Mina testisin sel korral „Maletuba“ Tartu Safecrackeri põgenemistoas. Kingitus sisaldab ühte põnevat mängu Safecracker põgenemistoas kestvusega 60 minutit kuni 5-le inimesele.

Asukoht

Safecracker asub mõneminutilise autosõidu kaugusel Tartu kesklinnast. Ka jalutamiseks ei ole maa pikk ning ühistranspordi liiklus on väga hea.

Autoga tulija saavad autod tasuta parkida maja kõrvale tänavale.

Safecracker põgenemistuba

Põgenemistuba asub kortermaja keldrikorrusel ja sul on võimalus seal valida kahe erineva toa vahel. Meie liisk langes sel korral “Male” toale. Kui olime juhised kätte saanud, asusime ajusid ragistama ja üritasime toast välja saada. Kuid siinkohal ma liiga detailseks minna ei saagi kuna muidu ei ole sul endal põnev, kui seda müsteeriumit lahendama lähed.

Saan aga öelda, et tegemist oli ülimalt põneva toaga. Oleme seal põgenemistoas ka varem käinud ja siis tulime teisest toast kenasti välja. Sel korral jäi aga ühest tunnist ja 4st vihjest väheks, et sealt ära oleksime pääsenud. Seega pidime tunnistama, et sel korral me nii nutikad ei olnud ja palusime end siis välja lasta toredal teenindajal.

Seina pealt oli aga näha, et tublimad lahendajad on aega vajanud 36 minuti ringis ja nad on sealt põgenenud suisa ilma vihjeteta!

Saun ja peoruum

Mainin siinkohal ära ka kindlasti selle, et neil on olemas ka saun ning mõnus hubane kaminaga peoruum. See on hea võimalus näiteks sünnipäeva seltskonnaga peale põgenemistuba korraks aeg maha võtta ja midagi mõnusat näksida ning kere soojaks ajada. Ka meie kasutasime seda võimalust ning tegime väikse snäkilaua ja muljetasime äsja käidud põgenemistoas.

Safecackeri peoruum
Safecrackeri peoruum

Kui ka sina soovi põnevaid elamusi, osta endale või oma sõbrale Safecrackeri põgenemistoa kinkekaart siit!

Comments

comments