Miks rulli-rulli-rullida? Sest rullmassaaž on tõhus ja mõnus!

Rullmassaaž on saanud viimasel ajal väga populaarseks. Mis on aga selle massaaži saladus? Miks sellest nii palju räägitakse? Lühidalt öeldes on rullmassaaži võlu selles, et lisaks lõõgastusele ja kasulikule mõjule aitab see ka keha trimmida! Täpsemalt rullmassaaži mõjust kirjutab meie seekordses blogipostituses kingiekspert Ingrid.

Kiirendab vereringet

Vereringesüsteemis liigub kahte tüüpi vedelikku: veri ja lümf. Veri, süda ja veresooned moodustavad kardiovaskulaarse süsteemi. Lümfivedelik, lümfisõlmed ja lümfisooned moodustavad lümfisüsteemi. Mõlemad koos, südame-veresoonkond ja lümfiringe, moodustavad keha vereringesüsteemi. Rullmassaaž koostöös infrapunakiirgusega masina sees paneb lümfi ja vereringe kiiremini liikuma.

See aitab omakorda väljutada kehal aineid, mida ta ei vaja. Näiteks ei saa ladestuda rasvad ja muud jääkained. Rullmassaaž aitab võidelda tselluliidi vastu ning trimmib keha. Regulaarsel rullmassaažil on tuntavad tulemused nii enesetunde kui ka kehavormi suhtes. Beautiful Me kodulehelt võib lugeda üllatavatest edulugudest, kus kehalt on kaotatud mitmeid sentimeetreid läbimõõdust.

Lõdvestab lihaseid

Rullmassaaž on lümfimassaaž ja spordimassaaž ühekorraga. Puidust rullikud masseerivad erinevate pooside läbimisel pea terve keha läbi. Massaaž algab jalataldadest jõuab ülaselja ja käteni. Rullikud teevad oma tööd aga intensiivselt ja tihedalt: selleks, et samasugust tunnet saada oleks vaja vist küll umbes kolme inim-massööri! Ei tasu unustada, et rullmassaaž on ka väga mõnus lõõgastus meestele.

Teen ise nagu tahan!

Ma tean palju inimesi, kes massaaži ei armasta, kuna neile ei meeldi teise inimese puudutus. Selle massaaži puhul seda muret ei ole, sest lõõgastus viiakse läbi masinal. Rullmassaaž on selle poolest äge, et sa saad täpselt ise valida, millise tugevuse ja intensiivsusega massaaži sa tahad. Soovi korral saad ühele kohale rohkem või vähem keskenduda. Ise tead ju kõige paremini, mis koht armastust vajab! Tänu sellele, et Beautiful Me kehasalongil on mitu asukohta üle Eesti, on rullmassaaži ka väga mugav minna.

Kokkuvõttes on rullmassaaži suurimaks plussiks, et see aitab nii parem välja näha kui ka end hästi tunda! Tore on sealjuures, et kindlasti on see üks odavamaid ja tõhusamaid massaaže ühes! Kuigi mõnusat lõõgastust ja kalorikaotust sain kogeda juba ühe massaažikorraga on rullmassaaž tegelikult kõige tõhusam siiski kuurina tehes. Vaata lähemalt: Rullmassaaž Beautiful Me kehsalongis.

Comments

comments