Mida kinkida jõuludeks? 7 nippi parima kingi valimiseks!

Mida kinkida jõuludeks? Kingitus.ee

Mida kinkida jõulukingiks mehele? Aga mida vanaemale või… töökaaslasele?! Sellise jõulukingi väljanuputamine, mis inimesele meeldib, mida ta naudiks ja mida ta ka kasutaks, on vahel tõeliselt raske. Selleks on vaja teada veidi inimeste harjumustest, eluloost ja tujudest. Siin on mõned sammud, mida järgides leiad sobiva jõulukingi igaühele!

1. Pane mõte tööle! Mida sa sellest inimesest üldse tead? Kas ta on mees või naine? Kas talle meeldib aktiivne tegevus või armastab ta pigem kodus diivanil lesida? Mis on tema hobid? Kas ta on kunagi rääkinud sulle oma unistustest? Kui mõtled kõik need asjad läbi, on kingisaajale kindlasti märksa lihtsam kinki leida. Võib-olla saad toetada mõnda tema hobi või täita mõne ta unistuse. 

2. Küsi abi! Kindlasti oskab mõni tema lähedane sulle rääkida tema hobidest harjumustest, arvamustest või muust, millest sina veel ei tea!

3. Vali ala! Nüüd, kus Sul on juba veidi infot sellest, mis inimesele meeldida võiks, vali valdkond, millest Sa ise kõige paremini tead ja seetõttu hea kingi valida oskad.

4. Ole loominguline! Olgu kingituseks mõni elamus või asi, selle saab alati pakkida viisil, mis muudab selle isikupäraseks ja põnevaks ning näitab, et oled tõesti kingitusse panustanud. Lisa näiteks kingile äge tervitustekst või kirjeldus, miks just sellise kingi valisid! Sel viisil võib isegi sokipaar olla tõeliselt eriline kingitus.

5. Kuula! Kui Sa veedad kingisaajaga natukenegi aega, siis jäävad sulle kindlasti kõrvu mõned vihjed nagu “Tahasin, et mul oleks…”; „See on hea idee…“; „Ma olen nii väsinud sellest vanast…“ Nii saad kinkida inimesele midagi, mille puhul ta võib olla isegi ei teadvustanud, et ta seda vajab!

6. Mine poodi! Mine kingisaajaga poodi ja püüa selgeks teha, mis talle meeldida võiks või mis poodidesse teda tõmbab. Võib-olla annab ta sulle teada mõnest salasoovist või huvist, mis talle kättesaamatu on olnud!

7. Küsi! Lihtsalt küsi inimeselt, mis on tema kingisooviks. Muidugi ei ole selline kink suur üllatus või originaalne üllatus, aga samas said täita kellegi unistuse!

Kust alustada? Kõige parem on aga jõulukingi valimisel alustada sellega, et vaatad ringi ja uurid, milliseid kingitusi üldse leida võib. Kergesti võib juhtuda, et mõnest valikust ei olegi sa enne teadlik. Vaata siit: https://www.kingitus.ee/joulukingitused

 

Comments

comments