Lapsed seiklema? Jah! Lõunakeskusesse? Kindlasti!

Oleme korduvalt käinud Tartu Lõunakeskuses, mil vanem tütar on vaadanud igatsevalt Lõunakeskuse uisuväljaku kohal asuvat seiklusparki. Sel korral olime kaubanduskeskuses koos tema sõbrannadega ja mõtlesime, et miks ka mitte?! Mõeldud – tehtud!

Lõunakeskuse siseseikluspark

Lõunakeskuse siseseikluspark

Lõunakeskuse siseseikluspark asub nagu nimigi ütleb – Lõunakeskuses. Ta laiub üle seal asuva uisuväljaku. Seega väga vahva ja atraktiivne paik, kus mõnusalt saab aega veeta nii suur (kuni 110kg) ja väike (minimaalselt 110cm pikk).

Tegemist on Eesti suurima siseseikluspargiga. Seega ei ole kunagi vaja muretseda selle pärast, et mis ilm väljas on. Seikluspargis on alati mugav, olgu õues lõõskav päike või käre pakane, kallaku vihma või tuisaku lund. Seal on alati parajalt soe ning otse loomulikult ilma kõikvõimalike sademeteta.

Lõunakeskuse siseseikluspargi rajad asuvad ühel tasapinnal 10 meetri kõrgusel. Seega paneb see proovile kindlasti nii mõnegi seikleja kõrgustaluvuse. Kuid kukkumisohu pärast pole loomulikult vaja muretseda. Seiklusradade alla on paigaldatud turvavõrk, mis püüab muretult kinni ka need, kes peakski millegipärast rajalt eksima.

Turvaline seiklemine

Suured shoppama väiksed seiklema!

Just nii tegin ka mina. Teate ju küll neid lapsi, kes muudkui lunivad, et lähme juba koju ära, enam ei viitsi shopata. Lõunakeskuse siseseikluspark on aga just paras rohi sellise olukorra vastu. Nii viisin ka mina oma lapse ja tema sõbrannad seiklema ja sain ise muretu tunnikese rahulikult poodides ringi vaadata. Just selline 45-60 minutit on see aeg, mis neil radadel kindlasti seiklemist pakub.

Tore oli ka see, et teenindaja oli lahkelt nõus mulle ka helistama, kui lapsed lõpetavad. Siis ma ei pidanud pidevalt kontrollima, kas leian veel lapsed Lõunakeskuse lae alt või on nad juba lõpetanud.

Emotsioonid olid peale seiklemist vahvad, lapsed jäid väga rahule ning ütlesid, et nad on vabalt nõus ka teine kord minema. On ju seal mitu eri raskusastmega rada seega saab iga kord end taas ületada ja proovile panna.

No ja kui juba läks lõbutsemiseks, miks mitte ka ratsutada?

Kuigi meie neiud olid vanuses 9-10a, pakkus neile ka palju nalja ja lõbu pärast seiklemist seal samas renditavad loomad, millega sai “ratsutada”. Ise ka imestasin, et kas selles vanuses ka pakub selline ajaviide veel huvi, kuid nii see oli. Neid on seal muidu nii suurematele kui väiksematele väikese lisatasu eest võimalik rentida.

Ratsutama!

Seega, kui ka sinu soov on jätta oma lapsed shoppamise ajaks midagi aktiivset tegema (mitte telefonides kuskil toolile istuma), on Lõunakeskuse siseseikluspark justkui sulle loodud! Leia kingitus ka Kingitus.ee portaalist!

Comments

comments