Kingitus.ee külas Draakula juures

10462547_1529570063931795_6704595114282087289_nMõne aja eest külastas Kingitus.ee tiim Exit Roomi (https://www.kingitus.ee/kingitus/exit-room)  ja tegi ise läbi põgenemise Draakula käest. Kes veel ei tea, siis Exit Room on põnev seiklusmäng tervele seltskonnale. Mängu käigus tuleb lahendada erinevaid mõistatusi, et leida väljapääs selleks otstarbeks kujundatud ruumides. Põgenemistoad tekitavad osalistes nii adrenaliini kui närvikõdi, sest toast pääsemiseks on vaid piiratud aeg…

Terve tiimi meelest on Exit Room ülivinge elamus. See paneb proovile nii iseenda kui ka meeskonnatöö. Kui alguses arvasime, et tegemist on millegi väga hirmuäratavaga, siis tegelikult see nii pole. Samas aga peab siiski tunnistama, et Draakula norskamine ja ähvardavad hääled tekitasid ikkagi ärevust ning külvasid õige pisut paanikat – kas me ikka saame välja enne kui koletis üles ärkab?

 

Kogu elamus on üles ehitatud erinevate mõistatuste lahendamisele, millest iga üks viis taas järgmiseni, mõned kergemad, mõned keerulisemad. Adrenaliini jätkus algusest lõpuni välja ning aeg lendas tõesti väga kiiresti. Exit Roomi oli ka paigaldatud korralikult ärevust tekitav elektrooniline stopperkell, mis pandi käima tunniks ajaks ning mis armutult jooksis helikiirusel (meie arvates) nulli poole. See andis elamusele väga palju juurde.

 

Usume, et Exit Roomis üksi hakkama ei saakski.  Meie kogemus näitas, et absoluutselt iga osaleja panus ja töö olid olulised selleks, et me välja pääseks – igaüks on milleski väga hea, igaüks oskab midagi sellist, mida keegi teine üldse ei oska ja millest aru ei saa. Kadri: „Kingitus.ee juhina on mul väga hea meel, et suurepärase tiimitöö tulemusena õnnestus meil Exit roomist välja saada – järelikult on meil nutikatest inimestest koosnev väga tugev meeskond!“ 🙂

 

Tore oli ka see, et saime kaasa võtta oma soome kolleegi Elämyslahjat.fi-st: Tommi. Kuigi alul olime veidi mures, et ehk saab keelebarjäär mõnede mõistatuste lahendamisel takistuseks, oli terve Exit Room üles ehitatud selliselt, et kõik osalejaid said mängu täiel rinnal nautida ja testiti ennekõik nutikust mitte keeleoskust.

 

Soovitame Exit Roomi nii sõpradest seltskondadele kui ka firmadele team buildinguks. Exit Room elamuse väga suur pluss on hinna ja kvaliteedi suhe. Ühe inimese hinnaks meeskonnas tuleb 7.5 €, mis on väga soodne hind, võttes arvesse, millise vinge elamuse Exit Roomist saab. 

10543641_10152860404474881_82532190060916808_n

Comments

comments