Keha ja Meel – turgutus nii vaimsele kui füüsilisele poolele!

Olen viimasel ajal kogenud päris palju pinget ja seetõttu on ka keha märku andma hakanud – lihased on jäigad, käed valutavad jne. Samuti see talv tundub nagu kestaks ja kestaks. Tahaks midagi lõõgastavat!

No ja minu esimene mõte sellisel juhul on tihtipeale massaaž. Olen päris palju erinevates massaažides käinud, kuid ma ei olnud kordagi veel meemassaaži jõudnud. Mõeldud – tehtud! Vaatasin pisut ringi, et kes seda Tartus pakuks ja silma jäi Keha ja Meel.

Meemassaaž Keha ja Meele salongis

Miks just siis meemassaaž? Olen selle kohta lugenud mitmeid häid asju. Näiteks kasutatakse seda organismi toonuse tõstmiseks ja tervise tugevdamiseks. Nö. õige tegija teeb seda naturaalse suhkrustunud meega (küsisin ka oma massöörilt, ta ütles, et täitsa kodukandi mesi!). Mesi on kleepuv ja seepärast jääb ta nö. nahale kinni. Sellest tulenevalt toniseerib nahka, eemaldab nahaalustest kudedest jääkaineid ja kiirendab vereringet. Samuti pidi täitsa efektiivne olema tselluliidiga võitlemiseks.

Olin kuulnud ka, et meemassaaž on valus. Hmm, ma päris ei ütleks, et see nüüd valus oli aga kui sa väga väga tundliku nahaga oled siis võib see küll üsna valulik kogemus tunduda. Mulle aga meeldib tugev massaaž ja see meega tehtud massaaž mulle seda just ka pakkus!

Põnev oli ka see, et massöör ütles, et mesi tunneb ära keha nõrgemad pooled. Sinna tahab mesi nagu kinni jääda. Kusjuures ma siis palusin öelda, et kuskohas need probleemkohad minu kehal võiks olla ja need läksid täitsa täppi.

Loe kindlasti ka siit, mis on meemassaaži head omadused veel!

Igatahes jäin emotsiooniga väga rahule ja oli tõesti tore kogemus! Soovitan.

Mõnus massaaž

Klassikaline massaaž ja kristallireiki Keha ja Meel salongis

No nii, aga ega ma ei piirdunud seal ühe korraga. Uurisin massöörilt, et mis teenuseid veel pakutakse ja ta rääkis reikist. See on ühes paketis koos klassikalise massaažiga.

Ma olen sellest taaskord kuulnud, kuid ise seda järgi proovinud ei ole. No tundub, et selline voodoo värk. Aga oleme avatud mõttega eks?!

Esmalt tehakse sulle klassikaline massaaž. Seda teavad meist enamus eks. No mulle igatahes on alati meeldinud massaaž ja ka seekord ei pidanud selles pettuma. Olgu see siis päriselt või platseebo, peale massaaži tunnen end alati paremini ja lõõgastunult.

Sellele järgnes reiki. Esmalt nö. skänneeris ta mu keha, et tuvastada, kus on mu kehas energiablokeeringud. Seejärel paigutab ta nendesse kohtadesse kristallid. Nüüd hakkab terapeut nö. kanaldama sulle energiat. Hästi oluline on, et sa oleksid täiesti kohal. Ses mõttes, et mõtted ei läheks kuhugi (töölainetele) uitama ja rändama. Siis ei saa sellest kogemusest maksimumi. Ma ise arvan, et seda peaks tegema mitu korda, et harjuda selle olukorraga ja osata keskenduda. Mul on pidevalt probleeme sellega, et päris elu mõtted tahavad sellistel hetkedel pähe tulla ja siis on vaja taibata seda hetke ning end tagasi teraapia lainele tuua.

Lõõgastav reiki

Igatahes, kogemus oli põnev. Tasub kindlasti ära proovida, et siis juba ise enda jaoks valmis mõelda, kas see sobib sulle või mitte. Esialgu ma mõtlesin, et see ei ole minu jaoks, kui see läbi sai. Nüüd aga seda kogemust distantsilt hinnates, tundus täitsa meeldiv ja lõõgastava ning ma ei saaks öelda, et ma seda varsti juba uuesti ei tahaks kogeda.

Leia kõik Keha ja Meel salongi kingitused siit!

Comments

comments