Dorpat Tervis – lõõgastus nii suurele kui väikesele

Praegusel segasel ja pingelisel ajal on vahepeal hea lubada endale lõõgastust ja seda jalatallast pealaeni. Seetõttu saigi vaadatud sel korral kehahoolituste poole ning valikusse jäi Tartus Dorpat Tervises tehtav Bora-Bora kehahooldus. Sel korral palus aga ka laps, et äkki saaks ka tema kaasa tulla. Ja tõepoolest, eraldi lastele mõeldud pakett on neil olemas.

Dorpat Tervis

Dorpat Tervis asub Tartu linna südames, Kvartali keskuse lähedal. Seega on võimalus parkida nii Kvartali parklasse kui ka lähedal asuvatele tänavatele. Alates 17st on aga mugav tasuta võimalus auto jätta Kohtumaja parklasse.

Tervisekeskuses on palju erinevaid teenuseid, kuid muuhulgas siis ka iluhooldused.

Kui oled kenasti kohale jõudnud, antakse sulle sussid ja hommikumantel ning saad siis mugavalt neis ühelt hoolitsuselt teisele liikuda.

Bora-Bora kehahooldus

Esmalt räägin oma kogemusest Bora-Bora kehahoolduses. Hoolitsus kestab 70 minutit. See algab kogu keha koorimisega. Selleks kasutatakse mõnusalõhnalist koorijat ja nii-öelda käiakse kogu keha kergete masseerivate liigutustega läbi. Kui kogu keha on tehtud, mässitakse sind kile sisse ja seejärel pannakse ümber soe tekk. See on hästi mõnus!

Mainingi siinkohal kohe ära, et mulle väga meeldis see, et kogu kehahooldus toimus soojal elektritekil. Olen üsna külmakartlik ja tihtipeale tunnen külma, kui sarnastel protseduuridel käin. Sel korral oli see mure aga mõnusalt soojalt lahendatud.

Sel ajal, kui keha oli mõnusalt soojaks mässitud, tehti peale massaaži. See kestis päris mitu minutit ja oli mõnusalt lõõgastav. Seejärel sai veel mõned minutid soojas tekis mõnuleda ning siis tuli minna dušši alla ja kehakoorija maha pesta.

Viimaseks etapiks oli kogu keha massaaž niisutava õliga. Massaaž oli väga lõõgastav – ei liiga pehme, ei liig kõva. Täpselt paras jagu, et sellist mõnusat heaolutunnet tekitada.

Lastepaketi mullivann
Lastepaketi mullivann

Laste pakett

Samal ajal kui mina mõnulesin Bora-Bora kehahoolduses, sai ka laps oma protseduuri nautida. Temal algas see mullivanniga. Laps ütles, et see oli hästi soe ja mõnus ning talle meeldis see, et ta sai ise valida, millise lõhnaga vanniõli ta kasutada soovis.

Kui vannis käik läbi sai, järgnes keha kuivatamine ja seejärel teise ruumi liikumine, kus tehti talle massaaži (valikus on kas massaaž või maniküür). Lapse sõnul oli see ülimalt lahe kogemus. Ütles, et ei olnud üldse valus aga kõdi oli küll kohati. Aga ta oli väga vaimustuses ja rääkis sellest veel õhtul koduski.

Soolakamber

Nüüd, kui meil mõlemal oli protseduurid tehtud, saime üheskoos liikuda soolakambrisse. See oli päris avar ning sai valida, kas vaadata loomade videot või mõnd laste multikat. Lastele oli mõeldud ka selles osas, et nad said soovi korral liivakasti mänguasjadega soolas mängida.

 Dorpat Tervise soolakamber
Dorpat Tervise soolakamber

Kui oli aeg kodu poole minema hakata, anti kaasa ka pakike teega. Kui õigesti aru sain siis muidu pakutakse teed kohapeal, aga praegusel ajal antakse igale kliendile see pakiga koju kaasa. Väike, kuid armas žest!

Selline tore lõõgastus on pakkuda siis Dorpat Tervises nii emadele/isadele kui nende lastele. Lisaks neile kahele paketile on meie Kingitus.ee kingituste valikus veel mitmeid teisi vahvaid elamusi. Vaata neid siit!

Comments

comments