Ajakirjad Diivan ning TM Kodu&Ehitus – lugemist nii naisele kui mehele!

Minu esimene mõte neid ajakirju lugedes oli see, et eriti just TM Kodu&Ehitus oleks täitsa hea kingimõte, kui sul on vaja teha näiteks soolaleivakinki. See ajakiri sobib suurepäraselt nii mehele kui naisele, mõlemad leiavad väärt lugemist.

TM Kodu&Ehitus

Ajakiri on jagatud mitmesse peatükki. Nii leiab sealt remonditööde ideid, testitakse erinevaid kodumasinaid, räägitakse tehnikast ning ka aias toimetamisest.

Samuti on tutvustatud uusi ja huvitavaid tööriistu ja egitusvahendeid nii tuppa kui õue.

Oktoobrikuu numbrs meeldis mulle artikkel sellest, kuidas nutikalt väga säästliku eelarvega vannituba korda teha. Seal oli välja toodud lausa eurosendi täpsusega, mis midagi maksis. Eriti meeldis mulle see, et ei olnud vaid poodidest vajalikke vahendeid kokku ostetud vaid oli ka välja toodud materjalikulu, mis oli kokku ostetud interneti müügilehtedelt.

Soodsa vannitoaremondi ülevaade

Üldse oli ajakirjas mitmeid näpunäiteid selle kohta, kuidas ise remonti tehes oluliselt kokku hoida.

Seega nagu eelnevalt ütlesin – lugemist leiab siit nii peremees kui perenaine. Seega vaata kohe siia, ka meie valikus on see kingitus olemas!

Ajakiri Diivan

Teise ajakirjana võtsin ette Diivani. Esmalt tuleb äelda, et see on väga mahukas ajakiri. Kokku lehekülgi oli oktoobrikuu numbris 130 lehe kanti.

Suur osa lehtedest võtavad enda alla väga hästi ilmestavad pildid. Võid ju rääkida kenade sõnadega, et kui ruumikas on divan või kui kaunilt tehtud sisedisain. Hoopis teine asi on aga seda näha piltidelt. Ja mitte väikestelt piltidelt, mida mitmed ajakirjad ruumi kokkuhoiu mõttes oma lehtedele panevad. Ajakirjas Diivan on pildid suured ja neilt tõesti näeb ja saab aimu, mida on selle pildiga öelda tahetud.

Suured pildid annavad hea ülevaate

Eelkõige on see ajakiri kindlasti neile, kes soovivad oma uut kodu sisutama hakata või siis neile, kes olemasolevat kaasajastada tahavad. Siit saab palju häid nõuandeid, kuidas ja kuhu midagi paigutada, kuidas lahendada valgustuse küsimus jne. Samuti on välja toodud erinevate firmade populaarsemad tooted arvestades praegusel ajal moes olevaid värve ja muud sellist.

Leia ajakirja Diivan tellimuse kingitus ka meie portaalist!

Mõnusat lugemist!

Comments

comments