Beautiful Me kehasalong – rullmassaaž, mis parandab ja hoiab tervist!

Kingitus.ee lehelt on sul võimalus soetada endale või oma sõbrale kingiks Beautiful Me kehasalongi kinkekaart. Ise saad valida, kas 1x kaart või 10x kaart. Jah, rullmassaažist saab kerge ettekujutuse ka ühe korra käimise järel, kuid selleks, et täielikku kasu saada, tasub kindlasti mõelda 10 korra peale. Nii võtsin ka mina. 

Beautiful Me kehasalong

Mina külastasin Tartu salongi aga salonge on neil üle Eesti. Mis mulle väga meeldib, on see, et salong tehakse lahti juba hommikul 8.30. Seega saab seda tunniajalist protseduuri nautida ka enne tööle minekut ja sedasi oma päeva energialaksuga alustada. Sõltuvalt salongist on see õhtuti avatud 19-21ni. Hea on ka see, et lisaks laupäevale saab rullmassaaži salongi külastada ka pühapäeviti.

Taaskord suure plusspunkti paneksin selle eest, et sa võid Beautiful Me rullmassaaži mina n-ö kaks kätt taskus. Kohapeal on olemas kõik mõnusaks rullmassaažiks vajalik – sulle antakse soovi korral kõik riided ja isegi patsikumm ja sokid. Samuti saad enne rullmassaaži veepudeli, kuhu soovi korral lisatakse ka igati kasulikke mineraale. Seega saad rullima minna ka täitsa hetke emotsiooni pealt, mitte, et peaksid kodust riideid tooma ja vett kaasa ostma.

Beautiful Me rullmassaaž

Rullmassaaži masinad on spetsiaalselt töötatud välja stimuleerimaks lümfide toimet ja parandamaks lümfi voolavust lümfisoontes.

Rullmassaaž kestab 56 minutit. See koosneb 15-st erinevast asendist. Väga mõnus ja mugav on see, et lisaks seinal olevatele asendite piltidele, jookseb samal ajal juhendav video ka seinal oleval televiisoril. Seega näidatakse sulle ka videona ette, et kuidas asendit õigesti võtta ja mis on järgmine asend. Samuti on seal juhendid, et kuidas rullmassaaži seansist maksimum võtta. Kui korduv käia oled, siis natuke hakkavad need korduvad reklaamid seal asendite videol tüütama aga pole hullu midagi. Öeldi ka, et need muutuvad aeg ajalt, seega väike vaheldus täitsa olemas.

See muidugi ei tähenda, et sa peaksid nüüd 56minutit ekraanipilti naelutatud olema. Esimesed korrad on sellest palju abi õigete asendite sisse võtmisel kuid edaspidi saab juba „oma asjadega“ tegeleda. Ehk siis mina näiteks loen samal ajal raamatut või ajakirja. 

Rullmassaaži seanss

Nagu öeldud, rullmassaaži seanss kestab 56 minutit ja koosneb 15st asendist. Masin ise on puidust rullikute ja käetugedega. Asendid on nii masina ees kui taga, kuid suurt füüsilist koormust see kindlasti mitte ei nõua. Kuigi kui vaadata ekraani, kus jookseb kalorikulu, peaks nende andmetel üks seanss kulutama ca 650 kalorit. Ma pisut seaks selle küll kahtluse alla, kuid mingi kalorikulu seal kindlasti on, sest soovi korral saad masinat soojendama panna ka infrapuna kiirguse. See aga on teada oma kaloreid põletava toime järgi. Samuti laiendab infrapuna veresooni ja tungib naha sügavamatesse kihtidesse ning aitab kehast eemaldada sinna ladestunud mürkained.

Kui oled alles esimesi kordi, uurib kindlasti professionaalne Perenaine sinu n-ö tausta ja paneb üheskoos sinuga paika sulle just sobivaima rullikute kiiruse. Valesti valitud kiirus võib lihtsalt hiljem tunda anda. Mina olen korduvalt käinud, kuid nüüd oli mitu kuud vahele jäänud. Sellest hoolimata lasin aga panna infrapuna ning maksimaalsel kiirusel rullikud. Tulemuseks oli järgmisel päeval kergelt hell nahk ja paar sinikat. Kuid peale paari korda käimist on nahk juba harjunud. Seega kui sa oled täiesti esimest korda siis võid alguses ära ehmatada. Seetõttu soovitangi käia mitu korda, et hakata rullmassaaži positiivseid omadusi täiel rinnal nautima.

Muuhulgas on ju välja toodud, et rullmassaaži positiivsed mõjud on järgnevad:

  • Annab treeningu efekti.
  • Parandab ainevahetust.
  • Vähendab keha ümbermõõte.
  • Viib välja kehasse seisma jäänud mürkained.
  • Lõõgastab keha.
  • Parandab naha ja lihaste elastsust.
  • Stimuleerib lümfivedeliku voolu.
  • Vähendab lümfi seiskumist ja kudede turset.
  • Vähendab tselluliiti.

… ja veel palju head ning kasulikku sinu keha

Kellele sobib rullmassaaž?

Kindlasti on see üks hea lisavahend, kui oled kaalu- ja tselluliidiprobleemidega kimpus. Samuti siis, kui sooviksid enda keha puhastada ja lümfi liikuma panna. See on ka hea vahend treeningutest taastumiseks ja ainevahetuse kiirendamiseks.

Üks valearusaam on, et rullmassaaž sobib ainult naistele. See kindlasti nii ei ole! Juhtusin ka ise mitmel korral käima siis, kui parasjagu rullilt oli mõni mees tulnud. Seega sobib see nii meestele kui naistele!

Soeta Beautiful Me rullmassaaži seanss endale või oma sõbrale siit!

Comments

comments