Appi Valentinipäev….

shutterstock_18575308

Kui ma olin väike pidasime me koolis alati sõbrapäeva, saatsime üksteisele läbi kooli-sisese postiteenuse kaarte ja vahel isegi häbelikult armastusavaldusi. Ei, tõsilugu, minu päris esimene romaan algaski vist mingist sõbrapäevast.  Nüüd olen ma aga juba palju vanem ja kuidagi on nii juhtnud, et sõbrapäevast on saanud ikka ennekõike Valentinipäev, mida peaks kindlasti veetma oma armsamaga. Internetist leiab igasuguseid ägedaid artikleid ja õpetusi sellest, mida oma kallimale kinkida ja kuidas neid üllatada. Põhinõuandeks on kindlasti see, et sokid, kodumasinad, kõhnumisvahendid ja  majatarbed ei tohiks olla just… esimeseks valikuks. Kuna täna on mõnusalt ja sobvivalt reede,  on aga ehk kingist paremgi midagi koos teha.

 

Aga mida siis Valentinipäeval teha?

 

  • Minna välja

Kohvikud, restoranid, baarid ootavad täna külalisi eriliste üllatustega.

 

  • Põgeneda

 

Winter dating

Kui aga eelistate Valentinipäeval tõelist privaatsust, tuleks põgeneda! Minu jaoks ei ole näiteks midagi romantilisemat kui mõte koerarakendiga mööda lumise metsa sõitmise. Muidugi… lumega on sellel aastal natuke sandisti… seetõttu ma arvan, et palju asjalikum oleks mõni mõnus puhkus Pärnus või Tartus või Tallinnas. Kui aga selleks siiski aega ei jätku on kindlasti kuskil Eestis mõni mõnus loodusrada või järv, mis avastamist ootab! www.rmk.ee

 

  • Teha midagi hullu

Kõige enam lähendab inimesi ikka mõni koos läbielatud põnev kogemus. Olgu selleks siis kihutamine ralliautoga või pärastlõuna lasketiirus. Kui see aga natuke liiga hulluna tundub võib hoopis kõditada meeli pimedegustatsiooniga või proovida koos eksootilist tai ja inda toitu.

 

  • Jääda koju

Kes on öelnud, et alati peab kodust lahkuma, et elamusi saada? Hoopis vastupidi. Veidi loomngut ja võib olla saab just kodusest toidukorrast kõige mõnusam romantiline üllatus:  http://www.rd.com/slideshows/totally-original-diy-heart-shaped-food/ .  Võib olla ongi teie jaoks kõige toredam asi hoopis koos diivanil istuda ja ajakirju lugeda?

 

Igal juhul, mida Te ka ette ei võtaks, on väga äge kui on üks päev, mis on eriline. Ja kui tõesti ei ole sel aastal 14.02 see päev kui te oma kallmaga midagi vinget ette võtate, olgu selleks siis mõni teine päev. Ja see võib olla täiesti tavaline kolmapäev, oma lähedastele rõõmu pakkumiseks ei ole ettekäändeid vajagi!

 

Ideid Valentinipäevaks:

https://www.kingitus.ee/kingitused-kategoorias/kingitused-sobrapaevaks

http://maaleht.delfi.ee/news/tarbija/kasitoo/kingiideid-sobrapaevaks.d?id=67793161

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/maanteeamet-kingi-sobrapaevaks-helkur.d?id=29087713

http://www.pinterest.com/maumar143/valentines-ideas/

 

Ingrid

 

 

 

Comments

comments