3 AASTAT?!

Tere taas! 

Nüüdseks oleme kõik vast suvesse täiega sisse elanud – kuumadele suvepäevadele on vahelduseks olnud ka natuke rahu, mõtisklusi ja vihma. Eks loodus oskab ise ennast balanseerida ja perspektiive pakkuda. 

Viimased nädalad on olnud äärmiselt sündmusterohked, näiteks sain aastakese turjale juurde! Olen siis teinud koos teiega 20 tiiru ümber päikese. Mu sünnipäev möödus rahulikult, olin ümbritsetud inimestega, kes mulle korda lähevad. Samamoodi ka pidu- kohal olid kõik, kes olema pidid! Mu süda on täis armastust ja tänulikkust.

Kuid tegelikult on ka Kingitus.ee-l suuri uudiseid: alates tänasest, 13. juulist 2020. aastast, on kõikide väljastatud kinkekaartide kehtivusajaks 3 aastat! Päris hea diil ju, või mis? Lisan mõned näited, millega seda võrrelda:

1) kui sa kingid mõnele tublile põhikooli lõpetajale peale tänast ühe elamuse, siis on tal terve gümnaasium (kolm aastat) aega, et seda realiseerida

2) kolme aastaga on titad näiteks ära õppinud iseseisva söömise, jooksmise, rääkimise ja enda nime ütlemise – ta õpib iga päevaga uusi ja põnevaid asju! (kusjuures, 12 kuuga on ta õppinud vaid istuma!)

3) täpselt sama aeg kulub bakalaureuse kraadi omastamiseks

4) kolm aastat oleks neli rasedust järjest

Ma usun, et see on oluline samm veel kliendisõbralikumaks saamise poole. 

Siia vahele poetan veel mõned pildid, mis on pärit mu armsalt filmikalt! Siiani on mu suvi olnud päris ideaalne! Loodame, et päike nüüd soojendab ka veel!

Näeme varsti!

Ida

Comments

comments