Mõnus toiduelamus Cafe Shakespeare`s

Kuna ei olnud tükk aega Tartus väljas söömas käinud, otsustasime seda viga terve perega parandada. Vaatasin ringi Kingitus.ee poolt pakutavates valikutes ja valituks osutus Cafe Shakespeare. Palju julgust andis kindlasti ka see, et antud kinkekaart on saanud rohkesti häid ja soovitavaid kommentaare kingituse paketi lehel.

Kuna läksime terve perega – kokku 5 – võtsin kasutuseks 2 kinkekaarti. Tutvusin enne põgusalt veebis nende valikuga ja tundus, et 2x30eur on täiesti paras summa, mille raames oma toiduvalikuid teha.

Cafe Shakespeare asukoht

Shakespeare on raske mitte leida, asub see ju Vanemuise teatriga samas majas. Võtsime kohad sisse akna all. Tänu sellele asukohale, mis asub natuke nagu „mäe“ otsas, avaneb sealt kena vaade alla linnale ja kaugemalegi.

Käisime seal laupäeva õhtul. Rahvast ei olnud ülemäära palju, kuid mitmed lauad olid siiski täidetud. Seega kui soovid minna suurema seltskonnaga, tasuks ehk igaks juhuks ikka laud kinni panna.

Cafe Shakespeare krõbekana ja sealihašnitsel
Krõbekana ja sealihašnitsel

Menüü Cafe Shakespeares

Toiduvalik mahtus kenasti ühele A4-le. Seega esimese hooga võib mõelda, et oi, valikut ei ole palju. Kuid tegelikult ei olnud asi üldse sedasi. Põhiroogades olid toodud kõik erinevad lihad – kala, kana, siga. Ka taimetoitlastele oma roog. Niisiis igale midagi.

Kergema toidu armastajad saavad nautida suppi ja erinevaid populaarseid poke kausse. Laste toiduvalikust leidsime kolm erinevat rooga.

Suurt rõõmu valmistab magusasõpradele ka nende desserdid. Mitmesuguseid kooke, sokolaadifondüü, jäätis jne.

Tasub kindlasti mainida ka seda, et argipäevadel on neid soodsad päevapraed. Seega, kes soovib einestada veelgi väiksema eelarvega, neil tasub külastada Cafe Shakespeare’i just tööpäevade lõunal.

Cafe Shakespeare lõhe
Lõhe salati ja grillitud aedviljadega

Mida meie valisime?

Väiksemad võtsid grillviinerivarda koos friikartulite, ketšupi ja tomati-kurgiga. Suurem tüdruk valis krõbekana trühvlimaitselise kartulipüree, salati ja külma kastmega.

Cafe Shakespeare lastepraad
Grillviinerivarras

Mina võtsin ahjulõhe salatiga ja värske kartuli vahetasin grillitud aedviljade vastu. Ning abikaasa taldrikule jõudis Royal Blue sealihašnitsel, Steakhouse kartulid, grillitud paprika ja käsitöö trühvlimajonees.

Praadide suurusest rääkides siis tegemist oli täitsa viisaka suurusega roogadega. Kõht sai täis kõigil.

Aa ja seda tasub ka kindlasti mainida, et toidud saime kätte väga kiiresti – ca 20min ja laual nad olidki!

Lapsed soovisid ka magustoitu. Võtsime neile kõigile brownie toorjuustukoogi marjakastmega. Eeldasime, et tegemist on sellise väikse tüüpilise nö. ruudukesega. Tegelikult oli tegemist aga korraliku tordilõigu suuruses tükiga ning pakkisime osa neist a veel kaasa. Kõike ei jõutud ära süüa 😊

Kellele sobib Cafe Shakespeare?

Kellele ei sobi? Tegemist on toreda kohaga, kus veeta mõnusalt aega sõprade ja perega nii päeval kui õhtul. Samuti kui soovid hea kvaliteediga toitu kiireks lõunasöögiks. Cafe Shakespeare tasub minna ka kindlasti enne/pärast teatrietendust või kontserti külastust.

Leia Cafe Shakespeare Kingitus.ee portaalist siit!

Comments

comments