Täitsa ПРИНЦЕССА tunne & degustatsioon Nudisti veinivabrikus

Hei! 🙂 

Sügis-sügis-sügis! Viimase nädala jooksul on olnud nii ilusaid sügispäevi, olen saanud nii lahedatel pildistamistel käia! Samas oleme tunda saanud ka vihmast, tuulist ja jahedat ilma- vähemalt siin pealinnas. Ma olen viimase nädala pidanud jälle üksi veetma ja kellakeeramine on tegelikult minu jaoks oma päevast rutiini paremini aidanud tööle saada. Õhtud on küll pimedamad, aga see-eest saab jälle natukenegi valgemas ärgata. 

Tulles tagasi eelmise nädala postituse juurde, kus mainisin, et on hea end tegevuses hoida, siis räägin teile täna ka ühest vingest elamusest. Muidugi taaskord Kingitus.ee suurest valikust 😉 

Sel korral käisin Meelelahutuslikul tuuril ja degustatsioonil Nudisti veinivabrikus. Nudist on peenjoogivabrik, mis kolis Telliskivisse alles sel aastal. Ja olgem ausad- see sobib sinna justkui rusikas silmaauku. Sealne õhkkond, sisustus ja inimesed istuvad nii kenasti sellesse imelisse Tallinna osakesse. 

Sinna minnes võeti meid väga soojalt vastu, lauad olid kaetud ja tuuri läbiviija ootas ka juba pikisilmi. Tuuri sisu ma väga ette ei räägi, pigem seda, kuidas see mulle korda läks ja mida tundsin. Esiteks no maailma parim korraldus ja degusteerimise kõrvale kuuldud jutt olid minu jaoks kõige meeldejäävamad. Pidevalt küsiti meie arvamust maitsete ja tempo osas, see lisas palju personaalsust ning degustatsiooni kõrvale polnud kuulda vaid lihtsalt kuiva teooriat. 

Veel ma tahan ära mainida sealse sisustuse- nii hästi planeeritud, lihtne ja ilus. See iseloomustab minu arust seda, et imelise asja loomiseks ei pea olema mammuteelarvet, ideaalseid võimalusi ja kindlasti ei pea see olema lihtne. Nudisti lugu on tõsiselt inspireeriv ja pani mu enda perspektiivid paika- tuletasin meelde enda südamesoovid, mille olen enda jaoks mõelnud võimatuks. Eks näis, mis nendest nüüd saab 🙂 

Ma ei ole üldse mingisugune sommeljee, aga toon välja paar enda mõtet. Minu vaieldamatuks slemmikjoogiks osutus Rabarbara Brut- kui minu juurde tahate veiniõhtule tulla, siis see on kindel go to! Ja veel, kuna ma ei ole üldse mingisugune õllesõber, siis olin väga meeldivalt üllatunud Mihklis. Aga nagu ka kohapeal mainiti, siis olevatki tegu pigem naistekaga. 🙂

Muideks! Selle postituse pealkiri on inspireeritud ühest Nudisti veinist. Tahtsin selle sisse tuua, kuna mulle läks väga korda selle sümboolsus ja sinna juurde käiv lugu ja mõte. Tahaksid ka teada? Tundub, et pead ise kohale minema ja järele uurima!

Ma ei jõua ära oodata, et saaksin oma sõbrad sellele samale tuurile viia, näidata tootmise telgitagusid, mekkida Nudisti menüüst head ja paremat ning lihtsalt nautida veel ühte mõnusat õhtut hubases peenjoogivabrikus. Mine sinagi või kingi enda lähedastele üks tõeliselt kvaliteetne nautimus! 

Järgmiste elamusteni!

Ida

Comments

comments