Tasuta kingitused

Näita, et sa hoolid! Kingituse tegemiseks ei pea olema palju raha ning ressurssi. Vahepeal on aeg üks kõige väärtuslikumaid asju, mida kinkida! Näitame rohkem kui kunagi varem, et me hoolime ja märkame teineteist. Oleme sinu jaoks siia kokku kogunud erinevad kingiideed.

Teiste populaarsete kingituste jaoks vaata ka elamused kodus, TOP 20 kingitust ja kingituspakid.

Vali vaade
Tulemused: 15

Tasuta kingitused

Olgu tegemist ekstravertse või introvertse inimesega, me kõik vajame aeg-ajalt märkamist ning hoolimist. Hea uudis on see, et hoolimise näitamiseks ei ole alati tarvis suuri žeste teha! Võimalusi enda tänulikkuse näitamiseks on lõpmata palju ning tihtipeale on just lihtsad asjad kõige südamlikumad, taskukohasemad ning praegustel juhtudel teostatavad isegi kodust väljumata! Meie valikus on posu kingiideid, mida käiku lasta, et tõsta nii enda kui ka teiste tuju! Vaba aja suurenedes on tegelikult rohkem võimalusi erinevate hobidega eksperimenteerimiseks. Peale leiva küpsetamise ja sõpradega huvitavate retseptide jagamise on nüüd samuti aega ennast arendada nii vaimselt kui füüsiliselt. Ning seda kõike lõbusalt ning turvaliselt koos oma sõbraga! Näiteks anna oma sõbrale lubadus teha koos üks veebitreening.

Tõstke koos veepudelitest hantleid, venitage lihaseid, tantsige või mediteerige. Tehes harjutusi koos oma trennisõbraga on motivatsioon kindla peale suurem!Tead mõnda üksinda elavat sõpra, kes vajaks hädasti korralikku stressimaandust? Paku talle oma neljajalgse lemmikuga üht tujutõstvat jalutuskäiku! Või äkki sobiks hoopis kodune hülgevaatlusretk? Millal sina viimati kaardipaki sahtlipõhjast välja otsisid? Nüüd on see aeg! Kutsu sõber duellile ning veetke unustamatu mänguhetk veebikaamera vahendusel! Praegu on aeg mängida süümepiinadeta arvutimänge oma tubases atmosfääris ning mõelda oma unistuste puhkuse peale. Meie valikus on sinu ning kõigi teiste peale mõeldud!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta