Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Visulahti lõbustuspark - Seiklus kogu perele nii maal kui vees

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Visulahti lõbustuspark - Seiklus kogu perele nii maal kui vees

Soome
4 In.

86 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
86 €

Hoogne seiklus teemapargis kogu perele!

Visulahti teemapark asub Ida-Soomes 228 km Helsingist ning tegemist leiab sealt igaüks. Lõbutseda basseinides, imetleda vahakujusid ning vanu sõidukeid või hoopis kogeda kiiruse võlu mootoripargis. Tegemist on palju!

Dinosauruste pargis on mitmeid ronimis- ja seiklusradu, suur veepark, kus on suur bassein liumäega ning palju lõbusaid veemänge. Samuti kohtad ka eelajaloolisi dinosauruseid, millest kõige populaarsem on "kallisaurus".

Muuseumiautode näitusel on näha põnev möödunud aastakümnete elu! Näitus koosneb vanadest, hoolikalt taastatud autodest, autode varuosadest ning vanadest mänguasjadest. Näitus uueneb igal aastal, nii et on alati midagi uut näha ja kogeda!

Vahakabineti kollektsiooni kuulub umbes 80 meisterlikult tehtud kuju: kõik Soome presidendid, riigipead nii Venemaalt ja Rootsist, kulttuuritegelasi, erinevate valdkondade kuulsused, sportlased ja otse loomulikult ka jõuluvana. Tere tulemast kuulsuste maailma!

 

Mida kingitus sisaldab? Visulahti käepaelu neljale inimesele (2 täiskasvanut ja 2 last), mis sisaldavad sissepääsu nii Dinoasauruste parki, mootoriparki, vahakabinetti kui ka muuseumiauto näitusele.

KINGITUSEST

Asukoht

Soome

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 päev.

Osalejad

4 inimest.

Ilm

Teenust osutatakse ainult suveperioodil.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Jaga meiega kogemust
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta