Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Visulahti lõbustuspark - Seiklus kahele nii maal kui vees

(0)
Asukoht
Soome
Osalejad
2
Hooaeg
Suvisel hooajal
Kehtiv
12 kuud

43 €

Osta

Hoogne seiklus teemapargis!

Visulahti teemapark asub Ida-Soomes 228 km Helsingist ning tegemist leiab sealt igaüks. Lõbutseda basseinides, imetleda vahakujusid ning vanu sõidukeid või hoopis kogeda kiiruse võlu mootoripargis. Tegemist on palju!

Mida elamuskingitus sisaldab? Visulahti käepaelu kahele inimesele, mis sisaldavad sissepääsu nii Dinoasauruste parki, mootoriparki, vahakabinetti kui ka muuseumiauto näitusele.

Dinosauruste pargis on mitmeid ronimis- ja seiklusradu, suur veepark, kus on suur bassein liumäega ning palju lõbusaid veemänge. Samuti kohtad ka eelajaloolisi dinosauruseid, millest kõige populaarsem on "kallisaurus".

Muuseumiautode näitusel on näha põnev möödunud aastakümnete elu! Näitus koosneb vanadest, hoolikalt taastatud autodest, autode varuosadest ning vanadest mänguasjadest. Näitus uueneb igal aastal, nii et on alati midagi uut näha ja kogeda!

Vahakabineti kollektsiooni kuulub umbes 80 meisterlikult tehtud kuju: kõik Soome presidendid, riigipead nii Venemaalt ja Rootsist, kulttuuritegelasi, erinevate valdkondade kuulsused, sportlased ja otse loomulikult ka jõuluvana. Tere tulemast kuulsuste maailma!

 

Asukoht

Soome

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 päev.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Teenust osutatakse ainult suveperioodil.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

ElämysLahjat Oy

Kõik teenused
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid