Visulahti lõbustuspark - Seiklus kahele nii maal kui vees

1 2 3 4 5 (0)
Soome
2 In.

43 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Hoogne seiklus teemapargis!

Visulahti teemapark asub Ida-Soomes 228 km Helsingist ning tegemist leiab sealt igaüks. Lõbutseda basseinides, imetleda vahakujusid ning vanu sõidukeid või hoopis kogeda kiiruse võlu mootoripargis. Tegemist on palju!

Dinosauruste pargis on mitmeid ronimis- ja seiklusradu, suur veepark, kus on suur bassein liumäega ning palju lõbusaid veemänge. Samuti kohtad ka eelajaloolisi dinosauruseid, millest kõige populaarsem on "kallisaurus".

Muuseumiautode näitusel on näha põnev möödunud aastakümnete elu! Näitus koosneb vanadest, hoolikalt taastatud autodest, autode varuosadest ning vanadest mänguasjadest. Näitus uueneb igal aastal, nii et on alati midagi uut näha ja kogeda!

Vahakabineti kollektsiooni kuulub umbes 80 meisterlikult tehtud kuju: kõik Soome presidendid, riigipead nii Venemaalt ja Rootsist, kulttuuritegelasi, erinevate valdkondade kuulsused, sportlased ja otse loomulikult ka jõuluvana. Tere tulemast kuulsuste maailma!

 

Mida kingitus sisaldab? Visulahti käepaelu kahele inimesele, mis sisaldavad sissepääsu nii Dinoasauruste parki, mootoriparki, vahakabinetti kui ka muuseumiauto näitusele.

Asukoht

Soome

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 päev.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Teenust osutatakse ainult suveperioodil.


Jaga meiega kogemust
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta