Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

VIP teenindus Tallinna Lennujaamas

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

VIP teenindus Tallinna Lennujaamas

Tallinn
1-5 In.

395 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
395 €

Inimestele, kes eelistavad mugavust ning personaalsust!

VIP teenindus on mõeldud mugavust, privaatsust ja personaalset teenindust eelistavale kliendile. Pakett on sobilik nii puhkuse- kui ka ärireisijatele, kes reisivad kas üksi või seltskonnaga. Kui soovid enne reisi lõõgastuda, siis VIP-kompleksis saad seda teha häirimatult – Sinu reisiseltskonna päralt on üks VIP tubadest teleri, ajalehtede ning valiku jookide ja suupistetega.

Mida kingitus sisaldab? Privaatset ruumi lennujaamas kaheks tunniks ning personaalset teenindust. Teenindaja korraldab Sinu eest piletite ja pagasi registreerimise, abistab piiri- ja tolliprotseduuride täitmisel ning hoolitseb Sinu ja Sinu kaaslaste õigeaegse transpordi eest lennukile. Parkimine kahele sõidukile üheks nädalaks VIP-parklas kuulub paketi hinna sisse.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Osalejad

1-5 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Öösel (22:00 - 6:00), nädalavahetusel või tellides teenuse vähem kui 24-tunnise etteteatamisega lisandub hinnale 20%. Tellimuse tühistamisel 24 tundi enne teenuse osutamist tagastatakse 100% teenuse maksumusest; 24–12 tundi enne teenuse osutamist tagastatakse 50% teenuse maksumusest; tellimuse tühistamisel vähem kui 12 tundi enne teenuse osutamist või mitteilmumisel raha ei tagastata.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Jaga meiega kogemust
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta