Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Imeline tutvumislend purilennukiga + video

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Imeline tutvumislend purilennukiga + video


Rapla
1 In.

99 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
99 €

Imeline lend taevalaotuses!

Purilennuk, see on lennuk ilma mootorita! Hääletu liuglemine taevas, see on midagi kirjeldamatult ilusat. Nautige taevast miljonivaadet ning kogege vabadustunnet, mida pakub purilendamine.

Mida kingitus sisaldab? Purilend kogenud instruktori juhtimisel, start vintsist. Lennu pikkus 5-15 min sõltuvalt ilmast. Kõrgus kuni 500m. Klient saab ka ise proovida lennukit juhtida, kuna juhtseadmed on dubleeritud.

Iga soovija võib astuda Tallinna Aeroklubi liikmeks.


KINGITUSEST

Asukoht

Rapla

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

5-15 min.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab aprillist ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda). Toimub ainult ilusa ilma puhul. Tugeva tuule (suurem kui 6m/s) ja vihmaga lende ei toimu.

Lisainformatsioon

Tervislik seisund peab olema hea ning ennem lendu kui ka lennu ajal on meelemürkide tarbimine keelatud. Kõige kergem lendur võib olla 40 kg ja kõige raskem 130 kg. Video saadetakse 3 päeva jooksul.Kliendid on öelnud (7)

Liliia

Kõik oli suurepärane - suhtlemine, lendamine, lendur, ilm... Väga meeldis, suur aitäh!

Jaan

Väga võimas kogemus, piloodi professionaalsuse tõttu ei tekkinud kordagi hirmu. Ei pea kartma seda, et lennukil mootorit pole, kuna ilusate ilmadega võib see lennata mitmeid tunde. Olen lennanud nii väiksemate, kui suuremate lennukitega aga purilennukist avanev vaade on parimaid, mida sa kõrgelt lennates saad.

Tarko Koger

Sõnad kahvatuvad #50Shades

Sander

Sain väga toreda elamuse võrra rikkamaks. Piloodid on oma ala asjatundjad ning oma lõbusa suhtumisega suutsid maandada erinevaid hirme, mis lendamise eel ja lennu ajal tekkida võivad. Soovitan soojalt !

Sander

Sain väga toreda elamuse võrra rikkamaks. Piloodid on oma ala asjatundjad ning oma lõbusa suhtumisega suutsid maandada erinevaid hirme, mis lendamise eel ja lennu ajal tekkida võivad. Soovitan soojalt !

1 2

Teised valikud

Järele proovitud!

Kadri

See adrenaliin, mis mu verre voolas, väljendus kõik minu hääles…

Kuigi vahepeal oli ikka väga hirmus, siis olen endaga super rahul, et otsustasin selle triki ära teha. See uskumatu elamus ja tunne on 1000 korda seda väärt! Elus peab vastu võtma väljakutseid, tuleb tulla välja oma mugavustsoonist ning ületada oma hirmud. See lisab meile enesekindlust, indu minna edasi ja julgust kogeda alati midagi uut.

Võin julgelt soovitada seda kõigile, kellel soov midagi täiesti erakordset ja ägedat proovida.
 

Miks seda elamust kogeda?

  • purilennukil ei ole mootorit- seega ka mitte mingit mootori müra
  • purilend on üks ägedamaid ja adrenaliinirikkamaid lennuelamusi
  • vintsist start on väga vinge ning kiirendus on võimas

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta