Tasakaalustav massaaž Bai Lan salongis

1 2 3 4 5 (5)
Tallinn
1 In.

35 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Hoia oma keha tasakaalus!

Tasakaalustav massaaž on suunatud keha postuuri ja tugi- liikumiselundkonna tasakaalu taastamisele. Inimene viibib sünnist surmani ühe jõu väljas, mis teda koguaeg kisub - gravitatsioon. Keha püüdleb koguaeg võrdse jaotumise poole, kuid harjumused ning valed liigutuste mustrid häirivad füüsist, hakkavad häirima emotsioone.

Mida kingitus sisaldab? 60- minutilist massaažiseanssi, mille käigus keskendutakse lihastasakaalu parandamisele ning parema kehatunnetuse omandamisele. Massaažiga kõrvaldatakse kogunenud pinged ja jäikus sidekoes. Massöör näitab ning õpetab õigesti tegema harjutusi, millega ise oma keha tasakaalus hoida. Jagatakse huvitavaid teadmisi toitumisest, inimkehast ning sellest, kuidas see toimib.avalt nii vaimse kui füüsilise ülepinge korral, massaažikuuri järgselt suureneb organismi vastupanuvõime haigustele.

Õige puudutus võib teha imesid….eriti kui seda teha armastusega. 


Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vastunäidustused: vähkkasvaja, palavik, ägedad traumad, südame-, maksa- ja neerupuudulikkus, veenipõletikud, nakkushaigused, liialt kõrge või madal vererõhk, kilpnäärmehaigused.


Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta