Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Tai jalamassaž

(0)
Asukoht
Tartu
Osalejad
1
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

30 €

Osta

Tugev profülaktiline toime paljude haiguste vastu

Editha Ilusalong on Tartu kesklinnas olev laia valikut ilu ja heaoluteenuseid pakkuv ilusalong. Teenuste nimistusse kuuluvad kõrgtasemega ripsmepikenduste paigaldus ja hooldus, eri liiki koolitatud massööri poolt pakutavad massaažid, uudne ja eksklusiivne käsitehnikas suhkrudepilatsioon, kosmeetiku teenused, juuksuri teenused ja küünetehniku teenused. Lisaks toimib salong ka koolituskeskusena,et anda proffesionaalset oskamist ka edasi teistele iluala spetsialistidele. Salongi on mugav tulla ning maja juures kellaga märgituna 2 h tasuta parkimine.

Mida kingitus sisaldab? 
Tai jalamassaaž on iidne massaažiliik, mille võtteid ja olemust on arendatud ja lihvitud enam kui 3000 aasta vältel. Korrapäraselt tehtav jalalaba massaaž aitab ennetada ja leevendada tervet rida vaevusi ja haigusseisundeid, s.h. peavalu, astmat, valulikke lihaspingeid, kõhukinnisust, migreeni jne. Jalalabade massaaž parandab vere- ja lümfiringet. Massaaž aitab taastada elementide (õhk, vesi, tuli ja maa) tasakaalu kehas, stimuleerides elundite sisemisi ressursse ja tegevust. Erinevalt kogu keha hõlmavast massaažist, mille tegemisel kasutab massöör oma sõrmi, peopesi, küünarnukke, põlvi ja jalalabasid, viiakse jalamassaaži läbi ainult käte, sõrmede ja spetsiaalsete puupulkade ning massaažiõlide ja –kreemide abiga.

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

75 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Hoiatused ja keelud: tai jalamassaaži võib teha alles ühe tunni möödudes viimasest söögikorrast, vastasel juhul võib tõusta kõhuvalu või isegi oksendamise tõenäosus, raseduse korral vastunäidustatud, vastunäidustatud enamiku südamehaiguste korral.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Asukoht

Teenusepakkuja

Editha Ilusalong

Kõik teenused

Kliendid on öelnud (1)

1

Kai

Super hea, olen ülimalt rahul.

Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid