Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

Klienditugi 655 9165 (E-R 9-17.30). 

Nädalavahetustel (10.00-18.00) töötab lehel chat.

Tactical Lasertag

(1)
Asukoht
Tallinn
Osalejad
1-8
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

200 €

Osta

Tunne end eriüksuslasena

Tactical Lasertag – on kõrgtehnoloogiline taktikamäng, mis on loodud USA-s eriüksuslaste ettevalmistuseks reaalsetes lahingutingimustes.
Võitlejatele jagatakse kätte taggerid – infrapunaseadmetega (IP) varustatud inaktiveeritud relvad. Tulistamiseks suunatakse vastase poole IP-kiir. Pihta saamise fikseerivad vastavad andurid.
Erinevad mängusüžeed pakuvad mängijatele võimalust paigaldada pomme ja miine, hõivata kontrollbaase, võtta pantvange ja sõdureid terveks teha. Mängu statistikat peetakse reaalajas ja parimad selguvad hetkega.

Kõik meie relvad (taggerid) on valmistatud relvatehases ja täiendatud uue aja lasertehnikaga. Nutikas analüüsisüsteem registreerib eraldi kõigi mängijate tabamusnäitajad. Relva laskekaugus ja tabavustäpsus sõltuvad relva tüübist, margist ja ehtsa mudeli karakteristikutest.

Kõik mängud on nii süžee kui sündmuste arengu poolest ainukordsed. Võitlejad valivad endale ise sobiva mängurolli. Kas tahad olla meedik või snaiper, rünnakrühmlane või sapöör – valik on sinu. Põhiline on täita ülesanne ja vaenlane kahjutuks teha.

Asukoht

Tallinn

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele. Müts

Kestus

2 tundi.

Osalejad

8 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Eelnev broneerimine vajalik

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid