Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Elamussõit Superbike´ga auto24ringil

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Elamussõit Superbike´ga auto24ringil

Pärnu
1 In.

200 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

Unustamatu ja adrenaliinirohke elamus Pärnus auto24ringrajal!

Elamussõit on spetsiaalselt selleks kohaldatud 2-kohalise superbikega. Sind sõidutab mitmekordne Eesti meister ja Kalevi suursõidu võitja Hanno Velt. Suurepärane võimalus ja kogemus, milline tunne on võidusõidu superbikega kallutamine, kiirus, pidurdusjõud ning spetsiaalsete rehvide pidamine kurvides.

 

Mida kingitus sisaldab? Lühikest koolitust, et ohutu elamussõit oleks tagatud. Uut sõiduvarustust vastavalt teie mõõtmetele: kiiver, kindaid, seljakaitse, nahkkombe, saapad.
Elamussõidu kestus on 6-16 ringi, koos võimalusega vahepeal puhata. Tegelik kestus sõltub tagaistuja füüsilisest seisundist. Ringiaeg kahekesi sõites on umbes 1:28-1:30, Pärnu ringi rajarekord võistlusoludes on 1:14:378.
Sõidu ajal toimub suhtlemine piloodiga läbi kiivritesse paigaldatud siidesüsteemi. Sõidu ajal suhtlemise teel saab paremini aimu ringrajal sõitmise eripäradest

Asukoht

Pärnu

Riietus

Kõik vajalikud riided antakse teenusepakkuja poolt.

Kestus

6-16 ringi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Tegevus sõltub rangelt ilmastikutingimustest. Tavaliselt on ilmastikuolud ette ennustatud, kuid mõningatel juhtudel võib tegevus viibida isegi tegevusele kohale saabudes.

Lisainformatsioon

Kaassõitja pikkus vahemikus 140–195 cm ning kaal alla 100 kg. Alaealistelt nõutakse hooldaja nõusolekut. Joobes isikuid sõitma ei lubata. Sõitmine rangelt omal vabal tahtel ja vastutusel.


Teised valikud

Jaga meiega kogemust
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta