Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Elamussõit Superbike´ga auto24ringil

(5)
Asukoht
Pärnu
Osalejad
1
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

200 €

Osta

Unustamatu ja adrenaliinirohke elamus Pärnus auto24ringrajal!

Elamussõit on spetsiaalselt selleks kohaldatud 2-kohalise superbikega. Sind sõidutab mitmekordne Eesti meister ja Kalevi suursõidu võitja Hanno Velt. Suurepärane võimalus ja kogemus, milline tunne on võidusõidu superbikega kallutamine, kiirus, pidurdusjõud ning spetsiaalsete rehvide pidamine kurvides.

Mida elamuskingitus sisaldab? Lühikest koolitust, et ohutu elamussõit oleks tagatud. Uut sõiduvarustust vastavalt teie mõõtmetele: kiiver, kindaid, seljakaitse, nahkkombe, saapad.
Elamussõidu kestus on 6-16 ringi, koos võimalusega vahepeal puhata. Tegelik kestus sõltub tagaistuja füüsilisest seisundist. Ringiaeg kahekesi sõites on umbes 1:28-1:30, Pärnu ringi rajarekord võistlusoludes on 1:14:378.
Sõidu ajal toimub suhtlemine piloodiga läbi kiivritesse paigaldatud siidesüsteemi. Sõidu ajal suhtlemise teel saab paremini aimu ringrajal sõitmise eripäradest

Asukoht

Pärnu

Riietus

Kõik vajalikud riided antakse teenusepakkuja poolt.

Kestus

6-16 ringi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Tegevus sõltub rangelt ilmastikutingimustest. Tavaliselt on ilmastikuolud ette ennustatud, kuid mõningatel juhtudel võib tegevus viibida isegi tegevusele kohale saabudes.

Lisainformatsioon

Kaassõitja pikkus vahemikus 140–195 cm ning kaal alla 100 kg. Alaealistelt nõutakse hooldaja nõusolekut. Joobes isikuid sõitma ei lubata. Sõitmine rangelt omal vabal tahtel ja vastutusel.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid