Valikuga kinkekaart

Spordimassaaž

Spordimassaaž


Tartu
1 In.

33 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
33 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Suureneb vastupanuvõime haigustele, paraneb sooritusvõime ja väheneb stress

Spordimassaaži eesmärgiks on ülepinges olevate lihaste läbi töötamine, et saavutada lihastes lõtvust. Tegu on tugeva ja intensiivse massaažiga, mis sisaldab endas palju venitusharjutusi lihastele. Spordimassaaž on mõeldud aktiivsetele, regulaarselt spordiga tegelevatele inimestele, samuti pingelise füüsilise töö tegijatele. Spordimassaaž parandab verevarustust, kiirendab ainevahetust, aktiveerib lümfiringet, aitab kaasa üldisele taastumisele, vähendab lihasvalusid ning stressi, puhastab organismi jääkainetest, suurendab vastupanuvõimet haigustele, parandab painduvust ja üldist liikuvust.

Mida kingitus sisaldab? 60-minutilist massaažiseanssi.

 


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.

Spordimassaaž ei ole lubatud inimestele, kellel on vähkkasvaja, igasugune kasvajaprotsess või –kahtlus (viib vähirakud koldest laiali), põletikulised haigused (palavik- toob kaasa ägenemise), ägedad traumad (luumurrud, rebendid, põrutused), joobeseisund, äge südame-, neeru- või maksapuudulikkus, kilpnäärmehaigused, üldine suur kurnatus.Teised valikud

Järele proovitud!

Elis

Spordimassaaž oli siiani proovitud massaažidest kõige tugevam ja intensiivseim. Tänu jõulisele mudimisele said pinges lihased lõpuks lõdvestust ja läksid mõnusalt soojaks. Peale massaaži oli rüht paranenud ja suutsin selga hoida palju sirgemalt ilma lisapingutusteta. Lisaks sportlastele soovitan seda kindlasti inimestele, kes peavad suurema osa ajast veetma kontoritoolis.

Miks seda elamust kogeda?
• vähendab lihaspingeid
• parandab rühti ja painduvust
• suurendab lihaste- ja liigesetööd

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta