Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Vana-Eesti klassikaline massaaž e. soonetasumine

(9)
Asukoht
Kalamaja
Osalejad
1
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

30 €

Osta

Soonetasumine korrastab keha ja annab väge

Loodusrahvana oleks eestlastel loodusteraapiate arengus palju kaasa rääkida. Kuna aga Eestis arenes kirjaoskus välja suhteliselt hilja, levisid loodusteraapiad ainult suulise pärimusena ja järjepidavus on kahjuks mitmel korral katkenud. Õnneks on esivanemate teadmised hetkel kõrges hinnas. Sooned vajavad lunastust peale pingutust, vanasti oli selliseks pingutuseks tavaliselt raske kehaline töö, nüüd sagedamini vaimne pinge, sundasendid ja vähene liikumine.

Mida kingitus sisaldab? 60 minutilist massaažiseanssi. Soonetasumine on läbi riiete matil või õliga laual sooritatav muljumine, mudimine, venitamine, sõtkumine, pigistamine, löömine, hällitamine ja väestamine, mis pakub inimesele eluks vajalikku puudutust ja tunnet, et temast hoolitakse. Tegemist on pehme kuid sügavalt toimiva tehnikaga.

 

Asukoht

Kalamaja

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vastunäidustused: ägedad südamehäired, liiga kõrge või madal vererõhk, traumad, lahtised haavad, ägedad põletikulised protsessid, nakkushaigused, ägedad organite puudulikkused, veenilaiendid, kasvajad, suured sünnimärgid, ägedad nahahaigused.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

Hellad Kolumatsid

Kõik teenused
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: